Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a lányommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a lányommal, a férjem egyik napról a másikra lelépett. Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

A legrosszabb rémálomamban nem gondoltam, hogy velem ilyen megtörténik.

Eltűnt/lelépett a férjem, kinek hogy tetszik.

De nem találok rá magyarázatot miért. 9 napja, egyik napról a másikra nem jött haza. Reggel amikor elment dolgozni ugyan olyan volt mint máskor.Elköszönt tőlem és a kislányuntól is, mondta hogy este siet haza. Még napközben írt és telefonon is beszéltünk ahogy szoktunk.

Majd nem jött haza, hívtam nem vette fel a telefont. Másnap mindenkit felkerestem de senki nem tudta hol van. Rettegtem, hogy valami baleset érte, a munkahelyére sem ment be.

A második nap már a rendőröknek akartam beszólni, mire jött egy sms tőle, hogy nincs semmi baja de ne keressem és nem is fog haza jönni többet. Azt hittem, hogy viccel. De azóta sem jött haza, minden ruhája, cucca itthon van.

Egyszerűen nem értem mi történt, mérhetetlenül csalódott, dühös és tehetetlen vagyok.

Jó volt a házasságunk, persze voltak veszekedéseink néha de hol nincsenek... Mindig mindent megbeszéltünk. Volt szabadideje barátokkal lenni, soha nem hazudtunk egymásnak.

Nem tudom mit tegyek. Nem tudok csak ebbe egyszerűen beletörődni, hogy egyik napról a másikra itt hagyott.



2016. márc. 5. 16:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
87%
Jogod van ahhoz, hogy a rendőrségen ragaszkodj az utánajárásnak, fel kell derítsék hol tartózkodik a férjed. Aztán nem mondhatják el neked, mivel a férjed nagykorú, de annyit megmondanak, hogy jól van. Egy sms-re nem hivatkozhatnak.
2016. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 A kérdező kommentje:

A fentebb leirtakbol, nem gondolnám, hogy más írta az üzenetet.

Semmi gyanús dolgot nem láttam. Soha nem maradt ki éjszakákra csak úgy. Nem voltak furcsa dolok ami miatt gyanakodhattam volna.

Eszembe jutott mar ez is, hogy nő lehet a dologban. De nem volt semmi gond a szexuális életünkel sem.

A kislányunkat is rajongásig szerette.

2016. márc. 5. 16:48
 13/103 anonim ***** válasza:
91%
Azt, amit csinált, nem minősítem. A helyedben arra koncentrálnék, hogy a közös gyereketeket fel kell nevelni, neked pedig jogod van hozzá, hogy ismét teljesen független légy, ha ő a lelépés mellett döntött, és még magyarázatra sem méltatott. Ha biztos vagy benne, hogy nincs olyan külső körülmény (bűncselekmény, fenyegetés stb), ami miatt úgymond kénytelen volt így tenni, akkor keress egy ügyvédet, és vedd vele végig, milyen lépéseket kell tenned, hogy elválhass, és valamilyen módon tartásdíjat kapj a gyerek neveléséhez. Elképzelhető, hogy be kell jelentened a rendőrségen az eltűnését, akkor is, ha tudod, hogy él és jól van, szándékosan lépett le.
2016. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 A kérdező kommentje:

* nem más írta az üzenetet


Elnézést a sok elgépelésért, de nagyon ideges vagyok.


Közös az összes vagyonunk. Egy ügyvédet fel fogok keresni.

Igazából magán nyomozón is gondolkodtam.

2016. márc. 5. 16:53
 15/103 anonim ***** válasza:
57%
Felelőtlen a férjed.Hogy gondolta ezt?Kibújni a válás procedúrája és kötelezettségei alól.Lányodra remélem nem fáj a foga.Őt csak nem szökteti meg, hogy egyedül maradj.
2016. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet, hogy elrabolták és az ő telefonjáról azért írtak egy SMS-t, hogy ne keresse senki?

Azért az aggasztó, hogy nem tudni, hol él, hol lakik, mi lett vele.

2016. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
100%

14: Szerintem a magánnyomozó a legjobb ötlet ide és mielőbb, míg a nyomok nem hűlnek ki.

Mindenképp ki kell derüljön, hova lett, de a rendőrség mit mondott, ilyen esetben nem nyomoznak?

Hiszen nem tudhatod, ő írta-e az üzenetet.

2016. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 A kérdező kommentje:

Egy másfél éves gyereket nem lenne könnyű dolog megszoktetni mellőlem. A zárakat is lecseréltettem a biztonság kedvéért.


Tehát az anyukájának is írt smst, amiben olyan néven hívta amit senki sem tud csak én meg az édesanyja.

Ha gond lett volna, lett volna annyi esze hogy nem azt a becenév szólítást írja.

Mivel jelentkezett nem foglalkoznak a dologgal, ezt mondták hogy míg nincsenek olyan nyomok hogy nem jelentkezik és nem tudni róla semmit addig nem számít eltűnt személynek.

2016. márc. 5. 17:01
 19/103 anonim válasza:
15%
Esetleg ha van skype-d, akkor látnokkal is próbálkozhatnál.Él-e a férjed és mi a célja veled és a gyermekeddel. [link]
2016. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
100%

Ha napközben be van kapcsolva a telefonja, minden további nélkül lenyomozható, hogy hol van, a rendőrség egyszerűen lekéri a szolgáltatótól az adatot.

Fogadj ügyvédet, és ne hagyd ezt annyiban.

2016. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!