Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a lányommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a lányommal, a férjem egyik napról a másikra lelépett. Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

A legrosszabb rémálomamban nem gondoltam, hogy velem ilyen megtörténik.

Eltűnt/lelépett a férjem, kinek hogy tetszik.

De nem találok rá magyarázatot miért. 9 napja, egyik napról a másikra nem jött haza. Reggel amikor elment dolgozni ugyan olyan volt mint máskor.Elköszönt tőlem és a kislányuntól is, mondta hogy este siet haza. Még napközben írt és telefonon is beszéltünk ahogy szoktunk.

Majd nem jött haza, hívtam nem vette fel a telefont. Másnap mindenkit felkerestem de senki nem tudta hol van. Rettegtem, hogy valami baleset érte, a munkahelyére sem ment be.

A második nap már a rendőröknek akartam beszólni, mire jött egy sms tőle, hogy nincs semmi baja de ne keressem és nem is fog haza jönni többet. Azt hittem, hogy viccel. De azóta sem jött haza, minden ruhája, cucca itthon van.

Egyszerűen nem értem mi történt, mérhetetlenül csalódott, dühös és tehetetlen vagyok.

Jó volt a házasságunk, persze voltak veszekedéseink néha de hol nincsenek... Mindig mindent megbeszéltünk. Volt szabadideje barátokkal lenni, soha nem hazudtunk egymásnak.

Nem tudom mit tegyek. Nem tudok csak ebbe egyszerűen beletörődni, hogy egyik napról a másikra itt hagyott.



2016. márc. 5. 16:27
 81/103 anonim ***** válasza:
68%
Talán még egyszer meg kellene próbálni a rendőrséget, de ügyvéddel együtt. Őt nem ráznák le olyan könnyen. Sok itt a gyanús momentum. Se az anyjára, se a kislányára nem kíváncsi többé?
2016. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
85%
#80 Hát ezt mondom én is, hogy a rendőrségnek el kellett volna igazítania a kérdezőt, hogy hova menjen, kihez forduljon, de ezt nyilván nem tették meg, ha ő a gyakorikerdesektől kér segítséget első sorban!
2016. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
71%

Engem is érdekel a végkifejlet.

Tudom, hogy abszurd, és nagyon nem valószínű, hogy ez a helyzet a kérdező esetében, de mivel már mindent leírtak, amit tanácsoltam volna kicsit offolnék.

Egy cikk jutott eszembe, amiben egy fiatal fiú lépett le így, hogy terroristák köze álljon, aztán végül az anyjának valaki más írt sms-t hogy a fia meghalt. Borzalmas volt olvasni mindenesetre, pláne az édesanyának átélni.

Másik sztori: a rokonságomban esett meg, egy nő hálóingben minden nélkül eltűnt reggelre. Férje kerestette rendőrséggel, rokonoknál, nagymamám azt hitte ő tette el láb alól szegényt. Rendőrség nem tálalta, sehol semmi nyom. Aztán hosszú évekig semmi, nemrég viszont valami rokon temetésén megjelent. Kiderült, hogy külföldre szökött a bántalmazó férje elől. Ezt csak azért írom, mert a rendőrség nem mondta a férjének, hogy jól van, de nem mondják meg hol. De lehet azért mert tényleg nem tudták hol van.

2016. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:

Ha közös bank számlåtok akkor simán megmondják,hogy hol volt az utolsó kp felvétel.

amugy szerintem azt számlát szüntesdmeg,és pénzt zedd asaját új számládra,nehogy egy nap arra ébredj,hogy:se férj se pénz.

2016. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem tudsz beletörődni, akkor tegyél érte...

Ha az én férjem lépne le szó nélkül, biztos, hogy foggal-körömmel keresném, akkor is, ha azt mondaná, hogy ne.

2016. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
80%
Én sem hagynám annyiban, de ezt már sokan leírták előttem. Kíváncsi vagyok én is, hogy mi lesz a végkifejlet.
2016. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
19%

70: Bűncselekményre utaló jel nincs, ha magától lépett le?

Szerintem van!

Kiskorú veszélyeztetése, ha elhagyta a 1,5 éves gyerekét minden szó nélkül.

2016. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
83%

Szorítok, hogy minden rendbe jöjjön!


Valami fejlemény? :(

2016. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
93%
87 es,az h elhagyta a gyerekeit nem kiskorú veszéjeztetése,mert a gyerekek az anyjukal vannak.
2016. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
0%
89: Elolvasnád a Btk. vonatkozó paragrafusát, kérlek?
2016. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!