Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a lányommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a lányommal, a férjem egyik napról a másikra lelépett. Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

A legrosszabb rémálomamban nem gondoltam, hogy velem ilyen megtörténik.

Eltűnt/lelépett a férjem, kinek hogy tetszik.

De nem találok rá magyarázatot miért. 9 napja, egyik napról a másikra nem jött haza. Reggel amikor elment dolgozni ugyan olyan volt mint máskor.Elköszönt tőlem és a kislányuntól is, mondta hogy este siet haza. Még napközben írt és telefonon is beszéltünk ahogy szoktunk.

Majd nem jött haza, hívtam nem vette fel a telefont. Másnap mindenkit felkerestem de senki nem tudta hol van. Rettegtem, hogy valami baleset érte, a munkahelyére sem ment be.

A második nap már a rendőröknek akartam beszólni, mire jött egy sms tőle, hogy nincs semmi baja de ne keressem és nem is fog haza jönni többet. Azt hittem, hogy viccel. De azóta sem jött haza, minden ruhája, cucca itthon van.

Egyszerűen nem értem mi történt, mérhetetlenül csalódott, dühös és tehetetlen vagyok.

Jó volt a házasságunk, persze voltak veszekedéseink néha de hol nincsenek... Mindig mindent megbeszéltünk. Volt szabadideje barátokkal lenni, soha nem hazudtunk egymásnak.

Nem tudom mit tegyek. Nem tudok csak ebbe egyszerűen beletörődni, hogy egyik napról a másikra itt hagyott.



2016. márc. 5. 16:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
18%

De mi lenne, ha nem Te nyomoznál, hanem a rokonai. Egy feleséget el lehet hagyni, az más tészta, de szülőt, na, az már nyomósabb eset.

A munkahely mit lép? Tettek feljelentést?

És a rokonok?

2016. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
34%

Bakker ez nagyon durva. :( belegondolok hogy mi lenne, ha az en parom lepne le egyik naprol a masikra igy.. Tegnap este is 11 ora utan eltunt Viberrol, hat azt hittem megbolondulok mikor vegre hivott es kiderult hogy a mobilnete hulyeskedett... :(

Na de a temanal maradva.. Ne lehet hogy csinalt valami adossagot vagy valami penzugyi bakit es amiatt tunt el?

En mennek a rendorsegre..

2016. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
90%

Azért ez elég furcsa:

semmit nem vitt magával

dolgozni sem jár be

nem hiányzik pénz (vagy nem vetted észre)

senki nem tud róla semmit

a f.bookjára sem lépett be

jól megvoltatok, nem volt semmi előjel, vagy veszekedés

a kislányát elmondásod szerint szereti


Egyedül a telefonja van bekapcsolva. Én azért verném még egy kicsit az asztalt a rendőrségen. Ha valaki le akar lépni a feleségétől, az általában nem így szokta megtenni.

2016. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt depressziós?Öngyilkossági hajlamra gondolok.Orvosa ki volt?Esetleg gyógyíthatatlan betegsége volt-e, amiről nem beszélt neked.Orvost is fel kéne keresni, hogy hogy jártál.
2016. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
30%
A mobiltöltőjét elvitte?
2016. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 A kérdező kommentje:

Nincsenek testvérei. Anyukája 68 éves, ő màr nem igen tud nyomozgatni.

Teljesen maga alatt van ő is azóta, mi is minden nap megyünk át hozza.

Nem tett eddig semmi lèpèst a munkahelye. Eddig is vt olyan hogy a munkáját itthon végezte el ès nem ment be 2 hétig.

Viszont a laptopja itthon van.

A fizetését magánál tartotta mindig. Most is ahogy megjött az összeg levette az egészet. De ez meg az eltűnése elott volt.

Igazából nem tudok mire gondolni. Lehet hogy valamibe bele keveredett?! De soha nem voltak kétes üzletei.

Vagy tényleg valami nő van a dologba.


Nem semmi ilyen problémàja nincsen. Már az orvost is megkérdeztem.

Itthonról én, de az irodába van neki plusz.

2016. márc. 5. 17:24
 37/103 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, mióta kor a 68 év, az még bőven aktív életkor, a legtöbb orvosom és tanárom 80 körül van és napi 12-14 órákat dolgoznak. Ha valakinek eltűnik a gyereke, szerintem még 98 évesen is utánaered.
2016. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
92%
Milyen bizarr gondolat, hogy valaki azért nem keresteti a gyerekét, mert 68 éves...
2016. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
85%
Az utlevele, személyije stb.elvitte magával?Mivel ment el dolgozni, kocsival, busszal?Egy kicsit furcsa, hogy munkába sem jár,minden érintetlen, szerintem történt valami vele.Az sms az nem mond sokat, és a becenév sem.
2016. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 A kérdező kommentje:

Látom félre értettük egymást.

Ő is bement a rendőrségre ő is próbálkozik, de fizikailag nem tud nyomozni utána.

Ő is felkeresett minden rokont hátha valaki tud valamit.

Nem mindenkinek egyforma ebben a korokban.

2016. márc. 5. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!