Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a lányommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a lányommal, a férjem egyik napról a másikra lelépett. Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

A legrosszabb rémálomamban nem gondoltam, hogy velem ilyen megtörténik.

Eltűnt/lelépett a férjem, kinek hogy tetszik.

De nem találok rá magyarázatot miért. 9 napja, egyik napról a másikra nem jött haza. Reggel amikor elment dolgozni ugyan olyan volt mint máskor.Elköszönt tőlem és a kislányuntól is, mondta hogy este siet haza. Még napközben írt és telefonon is beszéltünk ahogy szoktunk.

Majd nem jött haza, hívtam nem vette fel a telefont. Másnap mindenkit felkerestem de senki nem tudta hol van. Rettegtem, hogy valami baleset érte, a munkahelyére sem ment be.

A második nap már a rendőröknek akartam beszólni, mire jött egy sms tőle, hogy nincs semmi baja de ne keressem és nem is fog haza jönni többet. Azt hittem, hogy viccel. De azóta sem jött haza, minden ruhája, cucca itthon van.

Egyszerűen nem értem mi történt, mérhetetlenül csalódott, dühös és tehetetlen vagyok.

Jó volt a házasságunk, persze voltak veszekedéseink néha de hol nincsenek... Mindig mindent megbeszéltünk. Volt szabadideje barátokkal lenni, soha nem hazudtunk egymásnak.

Nem tudom mit tegyek. Nem tudok csak ebbe egyszerűen beletörődni, hogy egyik napról a másikra itt hagyott.



2016. márc. 5. 16:27
 71/103 anonim ***** válasza:
71%
A 68-as által leírtakat én megfontolnám.
2016. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
72%
De azt mondtad, hogy a rendőrség akkor keresi,ha nem lehet elérni. Oké, ott voltál, gondolom nem sokkal az eltűnés után, és az SMS miatt elküldtek. De most már napok óta nem tudod elérni, semmilyen számnak nem veszi fel a telefont, barátok, kollégák se tudnak semmit. Lehet érdemes lenne visszamenni a rendőrségre és bejelenteni eltűntnek. Régóta nem ad életjelet, keresniük kell
2016. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
37%

72.

Nem kell minden nap megirnia, h "elek, csak epp lesz.rom". Eltunesekor megirta, h jol van, de nem jon haza. Eleg vilagos es a rendoroknek eleg is, nem varjak el tole, h errol naponta szamot adjon. Azert nem ir, mert megmondta, h ne keressek, nem jon haza, most probalja elerni, h mindenki ehhez tartsa magat. Ezen mi ennyire ertelmezhetetlen?

2016. márc. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
94%

Parszor mar hozzaszoltam, de az igazi kerdesre, h mit tennek a helyedben en se, es masok is alig valaszoltak:


- magannyomozoval (ugy tunik, ez neked anyagilag megoldhato) elokerestetnem akar a fold alol is. Egyreszt, h megnyugodjak, h tenyleg nincs baja, magatol ment el, masreszt meg, mert ha magatol ment el, akkor tartozik nekem egy nagy beszelgetessel, amiben magyarazatot ad a viselkedesere. Enelkul nem lehet a multat lelekben lezarni es uj fejezetet nyitni. Ha ez megvan, akkor ugyved, hivatalosan elvalnek, vagyonmegosztas, gyerektartas megallapitasa. Es amikor kihevertem a sokkot, igyekeznem ujra kezdeni vki massal bizva abban, h bolcsebb lettem annyival, h ezuttal ne ismerjem felre ennyire a tarsam es ne fogjak ismet melle.


Sok sikert!

2016. márc. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
90%
#73 Azért ez nem így működik, hogyha valaki férj és családapa, hogy csak úgy megunja a jelenlegi életét és lelép, mindössze egyetlen SMS-t hagyva maga után. Ahhoz előtte el kéne válni. A gyerek után pedig fizetnie kell a gyerektartást, az alól jogilag nem bújhat ki. Tehát a rendőrségnek legalább ebben kellett volna segíteniük, hogy akkor kihez kell ilyen esetben fordulni, ha hozzájuk nem?
2016. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
100%

Akármi is történt, megígéred kérdező, hogy írsz a végkifejletről?

Kíváncsi vagyok, hogy csak egy gerinctelen féreg a pasi, vagy valamo történt-e vele.

2016. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
92%

Magannyomozo jo otlet. Kiderithetne, mikor, hol hasznalta a bankkartyajat, bemerhetnek a mobiljat stb. Ezt persze fu alatt, de ok ertenek ilyesmihez. Legalabb megtudnad hol van kb.

nagyon sajnalom, ez egy remalom!

Tortent azota vm valtozas?

2016. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 anonim ***** válasza:
71%

75. Kotod az ebet a karohoz, de ez valojaban nem az o hataskoruk, raadasul most mar nem is azt mondod, mint abban a hszben, amire reagaltam. Amugy lehet h elmondtak a rendorsegen h milyen mas lehetosegei vannak, erre ertheto modon nem tert ki a kerdezo.


De legyen igazad, erzem, h fontos neked...

2016. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, szerintem ha anyagilag megoldható, mindenképpen magánnyomozóval kerestetném meg.
2016. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
83%
75ös a rendörségnek ehez akos sincs köze sajnos. Bekell adni a biroságra a keresetet és ha majd az idézésen nem jelenik meg akkor fogja a rendörség megkeresni és előálítani.
2016. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!