Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a lányommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a lányommal, a férjem egyik napról a másikra lelépett. Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

A legrosszabb rémálomamban nem gondoltam, hogy velem ilyen megtörténik.

Eltűnt/lelépett a férjem, kinek hogy tetszik.

De nem találok rá magyarázatot miért. 9 napja, egyik napról a másikra nem jött haza. Reggel amikor elment dolgozni ugyan olyan volt mint máskor.Elköszönt tőlem és a kislányuntól is, mondta hogy este siet haza. Még napközben írt és telefonon is beszéltünk ahogy szoktunk.

Majd nem jött haza, hívtam nem vette fel a telefont. Másnap mindenkit felkerestem de senki nem tudta hol van. Rettegtem, hogy valami baleset érte, a munkahelyére sem ment be.

A második nap már a rendőröknek akartam beszólni, mire jött egy sms tőle, hogy nincs semmi baja de ne keressem és nem is fog haza jönni többet. Azt hittem, hogy viccel. De azóta sem jött haza, minden ruhája, cucca itthon van.

Egyszerűen nem értem mi történt, mérhetetlenül csalódott, dühös és tehetetlen vagyok.

Jó volt a házasságunk, persze voltak veszekedéseink néha de hol nincsenek... Mindig mindent megbeszéltünk. Volt szabadideje barátokkal lenni, soha nem hazudtunk egymásnak.

Nem tudom mit tegyek. Nem tudok csak ebbe egyszerűen beletörődni, hogy egyik napról a másikra itt hagyott.



2016. márc. 5. 16:27
 61/103 anonim ***** válasza:
49%

"A rendorseg felnottet nem keres, ha ad eletjelet magarol, mert mindenkinek jogaban all elmenni es mashol lenni"


Ez így igaz, de egy sms az nem értelmezhető életjelként! Hozzátartozói bejelentésre kötelesek felkutatni a személyt, főleg ilyen gyanús körülmények között. Aztán persze nem fognak felvilágosítást adni az asszonynak a férj hollétéről, de annyit megmondanak, hogy jól van az illető.

2016. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 A kérdező kommentje:

Szerintem nem írtam sehol hogy nem segít senki es nem erdeklodik senki.

De nem gondoltam, hogy ezt külön le kell írni.

Hidd el ideges vagyok, napok óta én tudok aludni. Egész nap jár az agyam, hogy mit tegyek es kihez tudnék fordulni aki ténylegesen tud segíteni. Ezért is írtam ide hátha van valakinek olyan ötlete ami nekem meg nem jutott eszembe.

A rendőrségre való kérdéseket nem haritom, de 5* írtam le hogy nem tettek semmit mert jelentkezett a férjem.

A tanácsokat követve egy ügyvédet fogadok es vele karöltve tovább fogok menni a rendőrségen.

2016. márc. 5. 20:18
 63/103 anonim ***** válasza:
78%

Van olyan étterem/kávézó/kocsma/bowlingterem/akármi, amit a férjed nagyon szeretett és gyakran járt oda?


Ott is körbekérdezhetnél

2016. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, h neked gyanus, de a leirtak alapjan valojaban az a valoszinubb, h a kerdezo ferje besokallt es maga mogott hagyta az egesz korabbi eletet es vele a csaladjat. Persze siman lehet, h buncselekmeny aldozata es epp az elkovetok probaljak ezt a latszatot kelteni, de az amugy tulterhelt es esetenkent total nemtorodom rendorseg marad a sokkal valoszinubb elso verzional, mert az munkamentes. Ugyved, magannyomozo segithet, igen.
2016. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 anonim ***** válasza:
71%
64. 61-nek ment... Engem ideztel...
2016. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/103 anonim válasza:
93%
A gépjárművet is kellene kerestetni, akár f.b-on egy fényképpel ellátva.
2016. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
0%
örülj hogy megszabadultál tőle
2016. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
93%
Több érdekes momentum van a férjednél: csak kp-t hord magánál, azzal fizet, az általad ismert folyószámlája általában üres (pedig gondolom, nem keres keveset, ha jól éltek), nincs szüksége semmire, még a laptopjára se, amikor lelép, nem netezik soha telefonról. Ez nem úgy tűnik, mintha hirtelen jött harántimpulzusra cselekedett volna. Van olyan érzésem, hogy az autót is lecserélte már. Tudod egyáltalán, mennyi pénz szokott érkezni a számlájára, és arányban van-e azzal, amit dolgozik/dolgozott?
2016. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is epp, h tobb minden utal arra, h nem tortent buncselekmeny, a ferje tudatosan tervezgette, aztan lelepett. Ha vki kirabolta ne adj isten vegzetes modon bantalmazta volna vagy fogyjul ejtette volna, biztosan nem kacsolgatna ki-be a telefonjat. Ha vele van, akkor valtsagdijat ker, bar ez rendkivul ritka itthon es nem hinnem, h a ferj annyira gazdag. Ha az elso ketto, mar reg elvettek es eldobtak volna a telefonjat, h ne legyen bemerheto. Azert nem vitt magaval semmit, h a kerdezo ne fogjon gyanut. Ennyi, minimalis esely van a buncsekmenyre. Plusz, ha janosbogaramnak hivja az anyjat, akkor ha kenyszer alatt ir, pont nem fogja ezt az adu aszt kiadni a kezebol, hanem ra nem vallo stilusban ir, h ezzel is uzenjen a csaladjanak. Kicsit meglodult itt egyesek fantaziaja.
2016. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom h ilyen helyzetben vagy.

Fogadj magánnyomozót,hamar megtalálják.

Ha lelépett pl egy növel,akkor ügyvég és válás.

Mivel felnőt ember,a rendörség tényleg nem fogja keresni,ha büncselekményre utaló jel nincs.

Magánnyomozó az egyetlen megoldás a helyzetre,ha meg büncselekmény ugyis bevonják a rendörséget.

Kitartást.

2016. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!