Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legalaljasabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legalaljasabb dolog amit párod elkövetett ellened szakításkor vagy utána?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 06:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az egyik exem összeköltözés előtt két héttel (külföldre) szakított velem kb a semmiből és ott hagyott a cuccokkal amiket a közös lakásba szereztünk be (mi fizettünk érte) illetve direkt miatta kerestem olyan házat, amilyet, az is le volt fixálva stb. A másik exem ott hagyott a depresszióm legdurvább fázisában és képes volt azzal jönni, hogy én 'megmérgeztem a kapcsolatunkat' meg hogy én érzelmileg manipuláltam és emiatt kiszeretett belőlem. Mondanom se kell, míg én ezen emésztettem magam, (amúgy nem volt igaz, pont fordítva volt a helyzet) ő nekiállt egész napokat videójátékozni, érdekes fent volt tinderen, elkezdett megint masszívan inni és cigizni. Arról meg ne is beszéljünk mikor azért nem keresett éjszaka mikor hazavártam, mert egy részeg csajt vitt 'haza'. Ez még a szakítás előtt.
2016. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A legaljasabb dolgait még a kapcsolat alatt követte el, ezért is szakítottam.

Utána már "csak" érzelmileg akart manipulálni: külföldi melóval próbált csábítani, persze házasokként; meg sajnáltatta magát egy "kölcsöngipsszel", mondván, eltört a karja. Többször játszotta a sértődöttet, hogy már nem úgy bánok vele, mint régen. Ja, és hozzám vágta, hogy "elvettem a fiatalságát", holott jóval idősebb volt nálam. Szóval inkább csak kínomban röhögtem a hülyeségein.

2016. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmentem kulfoldre tanulni. Elvileg elotte eljegyzes volt. O nalam lakott, de ugyanakkor anyucinal is (minden reggel es este munka elott bement hozza hogy az altala kivasalt inget felvegye (egyenruhat hordott es azt nem akarta hozzam hozni mondvan csak az anyja tudja hogy kell kimosni...WTF ??? ) es munka utan is hogy anyucit hordozza krumplit venni pl mert valahol az isten hata mogott latott 2 Ft-tal olcsobban, ja es ez valahogy mindig akkor jott ki amikor teletankoltam a kocsit, amit amugy kozosen vettunk, a diplomara kapott penzem benne volt). Szarul keresett mert 10 ev utan sem volt kepes elvegezni egy foiskolat (mindent kitalalt hogy miert nem, amikor elkezdte ram fogni hogy azert nem tud tanulni mert velem akar lenni akkor konkretan rab***tam a kocsiajtot.). Ergo en tartottam el, fizettem mindent (rezsi, tankolas, bevasarlas, programok ... ) Ket helyen dolgoztam hogy meg tudjunk elni es el tudjunk menni helyekre -ja en vagyok a no- mert amugy jo dumaja volt es egy darabig elhitette velem hogy csak honapok kerdese es befejezi a fosulit. Amit amugy kb letojok de nala ez megduplazta volna a fizeteset. Allandoan azert sirt a szaja hogy milyen igazsagtalan dolog hogy egy diplomas tobbet keres (kozszferarol van szo) mint o erettsegivel. Plusz nyelvet sem volt hajlando tanulni. Repteren dolgozott, naponta tobb kulfoldivel szemelyes kapcsolatban, mondtam neki ha mar ugyis nyelvvizsga kell a diplomahoz legalabb tanuljon meg angolul,egyreszt hasznos, masreszt emelt nyelvpotlek jar erte. Mit valasztott ? Eszperantot.

Szoval kaptam egy osztondijat kulfoldre. Eredetileg par honaprol volt szo. Mar az fura volt hogy alig akart velem beszelni mikor kinn voltam. Azon tul hogy elintezte hogy kijon hozzam (persze ingyen lakas az jo volt kinn). Tobbszor felhivtam en, mire kozolte a telefonban hogy "na menet". Mondom mi van ? Mondja anyjaval mennek piacra. Ja, a menyasszonyom aki felhiv kulfoldrol meg menjen a fenebe...

A vege az lett, hogy (akkor meg volt Iwiw) tok veletlenul egy csajt hozott ki hogy "kit ismerhetek" ? Es azon a kepen ott volt a kedves exem "Szerelmemmel" alairassal. En meg ekkor sem szoltam pedig tudtam hogy ennek itt vege. Megvartam mennyire lesz pofatlan. Hat, megmondom oszinten, elegge. Nekem felajanlottak kinn egy allast. Megkerdeztem, nem jon-e ki utanam hogy anyagilag kicsit rendbeszedjuk magunkat. Persze nem volt a valasz, meg hogy o a szeretett hazajat holmi foldi hivsagokert mint a penz nem hagyna itt... No erre kimondtuk hogy akkor vege. O persze meg kijott hozzam (pedig mar megvolt a csaja) es ott konyorgott az ajtom elott hogy de nincs penze szallodara es ne igy valjunk mar el... Na jo mondom nem leszek szemet. Szoval letettem neki egy matracot a foldre de mondtam hogy azt ne varja el hogy fozzek ra, amugy is dolgozom, es ilyenkor pl rendszeresen elmegyek valamelyik azsiaihoz kajalni ha nem akarok orakat a konyhaban tolteni estenkent melo utan. Na ez sem tetszett persze neki. Ja kozben (azt hitte hogy nem hallom) a csajt hivogatta telefonon. Sot kesobb meg egy baratjaval osszefutottam veletlenul, a csajnak allitolag vegig kellett neznie az osszes kepet amit nalam keszitett... Pfff. De a legjobb, hogy amikor nyaron hazaugrottam egy hetvegere es visszakertem a lakasom kulcsait, akkor lattam hogy a butorokon kivul szinte semmi sem maradt a lakasban. Hazimozi, auto, sot meg egy-ket markasabb cuccom is nala illetve a csaladjanal kotott ki. Akkor kicsit sokkolt, tekintettel arra hogy rendvedelmi szervnel dolgozott, feljelenteni nem akartam, azota rohogok rajta mert szerintem meg mindig nem jutott sokkal elorebb. Azt tudom hogy azt a csajt is eljegyezte majd ket ev utan dobta. Mint az elottem levo baratnojet, akivel harom evig jart jegyben es ott is a csajnal lakott ; ) ; )

2016. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy szívbajos, utolsó.

Olvasás közben is ez járt a fejemben, de a végére?.....kirámolják a lakást, oda a kocsi, a reakciód meg az, hogy "röhögsz".

2016. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat megis mit tettem volna ? Semmi ertelme nincs annak hogy ragjam magam azon amin nem tudok valtoztatni. Draga tanulopenz volt de legalabb orulok hogy megszabadultam tole. Neki kb ennyi lehetosege lesz az eletben mivel lusta ahhoz hogy elorebb lepjen. En ezeket a dolgokat mar regen potoltam mert csak anyagiak. Egy ma mar 15 eves autoert nem fogok sirni, nekem is lett azota sot ha arrol van szo, holnap akar ujat veszek (nem veszek mert minek amig a regi is mukodik... De megtehetnem...). Szoval az elet szerintem igazsagos. O 46 evesen azota is jatssza az eljegyzeses sztorijait de nem lep tovabb (csak leveszi gondolom penzzel a csajokat de tovabbra is anyuci az elso) es ez valoszinu igy is fog maradni. Kinlodjon vele az akivel most jar... Amikor elvaltunk, azt mondta mergeben hogy ne csodalkozzak ha hagyok elmenni egy komoly kapcsolatot (mindezt ugy hogy neki mar masik noje volt) es nem fogok masikat talalni mert a ferfiak nem akarnak komolyabbat a noktol bezzeg o. Kirohogtem. Azota ferjem van es gyerekem ; )
2016. márc. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja egyebkent amig egyutt jartunk rendszeresen megkaptam tole meg az anyosjelolttol hogy en mekkora sznob vagyok mert pentek delutanonkent 1 orara el merek menni lovagolni es hogy az csak penzkidobas meg uri hobort... LOL...
2016. márc. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

3 éve voltunk együtt, mire jött azzal, hogy "tartsunk egy kis szünetet", mindezt msn-en képes volt megírni. Kérdezem mit ért a szünet alatt? Azt mondja nem tudja megmondani meddig tart, mert lehet 1 hét és ott folytatjuk ahol abbahagyjuk, lehet egy év kell neki, vagy nem jövünk össze többé ... a lényeg hogy nem tudja, de fent akarja, tartani a lehetőségét , hogy esetleg összejövünk. Magyarul ő hagy csajozzon, én meg várjak rá. Kérdem van - e más nő a dologban. Azt mondja nincs senki, csak minden téren nagy rajta a nyomás ezért kell a szünet. Egy hónappal a "szünet" után regisztráltam facebookon, mondom megkeresem az ő adatlapját is. Látom, hogy kapcsolatban van mégpedig fél éve (tehát hazudott és csalt is engem). Felhívtam, hogy mégis hogy gondolta ezt, mire képest volt azt mondani, hogy két hete van a lánnyal a facebookon meg csak félrekattintott ....


Ma már egyébként én is csak röhögök rajta, meg magamon is, hogy milyen buta voltam akkoriban.

2016. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat, 250 km távolság. Megzsarolt, hogy ha nem költözöm le hozzá, vége. Én, a naiv, hülye szerelmes, leköltöztem. Pár hónap után visszautaztam meglátogatni anyukám, és akkor szakított velem SMS-ben. A telefont nem vette fel, vagy kinyomta, 250 km távolságot máshogy meg este 10kor ugye nehéz áthidalni. Mikor visszamentem, végig flegma volt és hűvös, a pofámba vágta, hogy különben sem ő kérte, hogy költözzek le... Én annyit kértem, hogy ne is keressen, mert én még mindig szeretem, szeretném elfelejteni, még barátságot sem akarok. Mondta, hogy ő se, részéről ok. Majd kb 2 hónappal később a semmiből (nem beszéltünk) küldött egy levelet, hogy mekkora szar barát vagyok, hülye p.csa vagyok stb. Akkor már tudtam nevetni rajta... :)
2016. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!