Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos hogy ezért szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy ezért szakításon gondolkodok?

Figyelt kérdés

Szeretem a pasim de nem bírom már az igénytelenségét és az önállótlanságát. Képtelen bármit önállóan megcsinálni bármit kérek mindig csak azt mondogatja majd te csináld meg stb..

Másik hogy heti egyszer ha tisztálkodik. Nincs igénye hogy fürödjön és így érzi jól magát. Orális szexnél undorodok az egésztől mert ott sem tisztítja. Már kb fél éve mondogatom hogy el fogom így hagyni de erre mindig csak azt mondja úgyse merem mert úgyse találok jobbat nála. Ebben van valami mert eddig ő az egyetlen olyan pasim aki szeret figyelmes nem csal nem aláz nem ver stb.


2016. márc. 16. 11:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem aláz?? Hát most irtad le hogy megaláz..a szavaival folyamatosan.:D

Hidd el hogy találsz jobbat egy ilyen büdös parasztnál.

Hagyd el ez a gyereket.

2016. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
huuuh ez gaz > miaz hogy nem tisztalkodik ??? es te meg ezekutan ramesz oralisan ??? haaat te tudod ? akarmilyen joo is azert valami nem csak nem jon ossze :(
2016. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1. Nem aláz engem szóval
2016. márc. 16. 11:37
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem elég tiszta, az azt jelenti, hogy nem.tisztel. Így nem is lennék hajlandó az orális szexre.

És mindent te csinálsz helyette? Szerintem kihasznál.

Úgyse tálalsz jobbat? Ezek szerint nem tart téged jónak. Menjen a fené.be! Hogyne találnál!

2016. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Dehogynem alaz teged. Csak o nem szavakkal hanem azzal hogy turos f**zat a szadba meri tunkolni, mert tudja hogy megteheti. Bocsanat a vulgaritasert.
2016. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Annyi lemaradt, hogy egy normalis onbecsulesu no, aki tudja mi jar neki, az elso lenduletbol elkuldte volna furdeni. Ha meg nem megy, akkor meg az ajto arra van.
2016. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Orális szexet nem csinálom már.

Amúgy szerintem nem érti miért baj ez Mert szerinte ez teljesen normális. Meg azért nagyon szeret törődik velem. Ő az első pasim aki ajándékot vesz nekem szülinapomra nem felejti el. Nem kiabál velem nem üt meg tényleg szeret

2016. márc. 16. 11:43
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Az nem eléggé megalázó, ha elvárja, hogy leszopd a túrós **át? Ébredj már fel!

Szerinted nincs olyan férfi, aki rendszeresen megfürdik és nem veri meg a barátnőjét?

2016. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

A pasid nem normális!!!Egy disznóolban nevelkedett??

És megint bebizonyosodik hogy ilyen fogyik kellenek a nőknek...

Hát nem tudom milyen pasikkal voltál eddig de pl én is adtam mindegyik barátnőmnek ajándékot és még meg is fürödtem..:D

Találnál jobbat csak nem akarsz.

2016. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj hogy az ajándék nem veszi el a testszagot, sem pedig a túrót a f..ról, amit rendszeresen belédtöröl
2016. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!