Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exszem barátom akar maradni 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszem barátom akar maradni 2 év kapcsolat utá, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem, mert elmúltak az érzései irántam, szeretné hogy barátok maradjunk, azt mondta majd két hét múlva hív, mire jutottam. Azért szeretne a barátom lenni mert sokat jelentett velem ez a két év.... Azt is modta reméli nem dönt rosszúl mert en voltam az első szerelme, és bármit elmondhatok neki, számíthatok rá. Nem szeretné hogy haragudjak rá.

Egyszerűen nem értem miért szeretné....

4 napja történt a szakítás, en meg mindig szeretem...


21/F 19/L



2016. ápr. 7. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A szakító félnek mindig könnyebb. Magadat kínoznád vele mert az életben nem felejtenéd így el. Neki könnyebb nyilván de magadat kell előtérbe helyezni. Igazi barátság úgysem lesz belòle soha. Jól mondta valaki előttem az a leggyorsabb ha megszakítjátok a kapcsolatot.
2016. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
#10 Ez poén akart lenni? Ha nem, akkor csak mondom, hogy a 26 kilót testúlyának csökkenésére értette szerintem. Ez a szituáció pedig nem olyan vicces. Én is volt, hogy fogytam már 7 kilót egy lány miatt, ráadásul nem rendes, fehérjedús étrenddel végrehajtott diéta volt, hanem nem tudtam enni és sok izom lement.
2016. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 ha nem egy pincében tartotta kenyéren és vizen, akkor a másikat kéne okolni a súlyvesztésért. Ha nem tetszik neki valami, ki is léphet a kapcsolatból, de nem azt az utat választotta.
2016. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd visszakapni, akkor nagyon észnél kell lenni! Nem szabad sírni neki, zaklatni, könyörögni, fenyegetni stb. Látszik, hogy ő is kötődik hozzád, különben nem akarná veled tartani a kapcsolatot. Ez még simán visszafordulhat párkapcsolattá, ha érzi majd milyen nehéz is nélküled. De ezt ki kell várni, mert nem 4 nap után lesz igazán fájó neki, hanem mondjuk 4 hét után... Addig a te feladatod, hogy a lehető legnyugodtabb legyél. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg élni az életed (persze azért nem a ló másik oldalán)! Ne azt lássa, hogy nélküle összeomlasz, hanem hogy te ugyanaz a szeretni való nő vagy, amikor együtt voltatok.

Ezt a barátkozás dolgot meg tök jó szóban leszögezni, de ember legyen a talpán, aki kivitelezni is tudja! Én a helyedben rákérdeznék, hogy "mégis hogyan gondolja ezt a barátkozás dolgot?" (mindezt mosolyogva) A lehető legjobb, ha ezt "könnyedén" kezeled. Hidd el a nagy szavak mögött azért ezt ő sem fogja tudni ezt olyan egyszerűen végigcsinálni! A lényeg, hogy ne fuss utána. Érezze, hogy bizony egy ilyen döntéssel tényleg élete legnagyobb hibáját teheti meg.

2016. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük a találkozót hétvégére, 4 napja azt irta kell neki egy kis idő hogy átgondolja a dolgokat, és hogy személyesen szeretne velem találkozni, nem szeretne olyan kapcsolatba belemenni amiben nem erzi a biztonságot, és beszéljük meg a dolgokat.


Nem tudom ez alatt mit értett... Akarja e vagy sem?

2016. ápr. 15. 15:57
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy dilemmázik a dolgokon... A helyedben nagyon odafigyelnék, arra amit mondani fog. Továbbá, hogy nem csak rajta, hanem RAJTAD is múlik a dolog! Nyilván te sem szeretnél egy bizonytalan kapcsolatba belemenni, és hogy valaki naponta-hetente változtassa a nézeteit.
2016. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mit tegyél? Tanulj meg helyesen írni például.
2016. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!