Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem az exem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az exem, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt voltunk a barátommal, együtt is laktunk, de kimerült hogy beszélgetett egy női munkatársával, aztán amikor részeg volt flörtölt is vele. Megtaláltam ezt a telefonjában, kérdőre vontam de tagadta, aztán szembesítettem.


Azt mondta hogy hülye volt meg részeg, de engem szeret, nem csalt meg, ha nem így lenne akkor már rég kitett volna. Mondtam hogy ezek után hogy bízzak benne, most csak flört, de később...?


És erre azt mondta hogy hát nem tud mit csinálni, mostmár úgyse hinnék el neki semmit, a helyemben ő is elköltözne. Meg hogy ennek az is volt az oka, hogy én veszekedtem vele a házimunka miatt, meg hogy én hogy akarok majd gyereket ha őt sem tudom ellátni, meg amúgy is mások is szétmennek ha nem működik a dolog. Sajnálja, de ő nem tud már mit csinálni, gondolkodjak mi legyen...


Eljöttem, de nagyon rossz most mert mégiscsak hiányzik, sokáig voltunk együtt. Ő meg végig olyan laza volt... Szerintetek szeretett ő engem ezek alapján?


2016. ápr. 11. 12:09
 1/1 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát nézd, ebből a katyvaszból sok nem derül ki, de azok szilárd tények, hogy

1. részegen sem csalt meg! Ha már oldódnak a gátlások, akkor már a numera is belefér, de itt csak flört volt.

Én mondjuk inkább megbeszéltem volna a dolgokat, mert ha nagyon nyomulósan flörtöl az már intő jel, hogy baj van, de még elébe lehet menni.

2. a ti kapcsolatotokkal volt alapvető hiba: nem voltak határok. Tehát csak ment minden a maga medrébe, és ha valahol egy kanyarból ez kilépet, akkor ment rajta a veszekedés. Egy kapcsolat nemcsak van a nagy semmibe, nem alakítja magát, az ugyanúgy két fél megegyezésén alapuló dolog. Ha leültetek volna megbeszélni, hogy mi az ami szabad és mi az ami nem tetszik a másiknak és mit lehet, mit nem, akkor lehet eleve el sem juttok idáig. Vagy betartjátok a szabályokat és az már biztos, hogy legalább együtt tudtok működni és nem éltek vissza a másik bizalmával, vagy átlépitek a határokat és szartok bele az egészbe, és akkor tudod, hogy sokat nem ér a kapcsolat.


Azt nem tudom mennyire szeretett téged, ezek alapján akár szerethetett is. De most már kár sírni a múlton. Okulni kell belőle és tovább lépni. Rossz alapokon volt az egész. Sok problémának nem mentetek elébe, csak éltetek egymás mellett és bíztatok abban, hogy minden alakul, ahogy alakulnia kell.

2016. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!