Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmmel szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szakítottunk. Eléggé összevesztünk egy dolgon és azt vágta a fejemhez, hogy rám küld valakiket és megveret. Azóta kicsit félek. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Részben anyagi jellegű dolgon vesztünk össze, mert félig már össze is voltunk cuccolva és az én holmiaimból is kellett volna neki és pénzt is követelt tőlem... Ez a megveretős dolog valós lehet, vagy csak úgy mondta?? Esetleg van valakinek hasonló élménye volt barátnőjével? Köszi a válaszokat előre is!

2016. ápr. 12. 02:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez csajos szokás :D én rendszeresen nézem párom facebookját.. Telefonját kiker hívott kinek irt üzit stb.. Bár tud is rola azt mondta nezzem nyugodtan nincs mit ritkolnia... Szerintem mond el neki az igazat hogy beleolvastal
2016. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hoppá Bocsi ezt nem ide akartam irni :(
2016. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdéshez :(
2016. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nőies amit csinált, inkább állatias. fúj

te meg inkább kezdjél egy normális nővel

2016. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!