Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a barátom ezt mondta akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom ezt mondta akkor vége a kapcsolatunknak ugye? Nagyon rosszul esett.

Figyelt kérdés

Heti egyszer találkozunk csak és mondtam neki hogy mennyire hiányzik és hogy ez mennyire rossz nekem. Megkérdeztem hogy ő ezt nem érzi? És azt mondta hogy igazság szerint neki fel sem tűnik és hogy csak úgy elszaladnak a napok. És hogy nem tudja miért se neki sokkal kevésbé hiányzom mint ő nekem 😞

Nagyon rosszul esett ez most... Ti mit lépnétek? Most kell szakítani innen már nem lesz jobb ugye? 😞


2016. ápr. 23. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt nektek valaha jó együtt?
2016. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki rád ér.
2016. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem azt keresni egy kapcsolatban, hogy legyen minden szimmetrikus elég nagy hiba.


Szerintem arra koncentrálj, ami van. Milyen minőségű az együtt töltött idő.

2016. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, hogy hetekig nem tudtunk találkozni a párommal, külföldi kiküldetés miatt. És épp csak egy kicsit hiányzott, ugyanis ilyenkor igyekszem lefoglalni magam, és arra koncentrálok, hogy milyen jó lesz, ha újra együtt leszünk. Nem az határozza meg egy kapcsolat minőségét, hogy mennyire hiányzik a másik, hanem az együtt töltött idő minősége. És számomra a hiányérzet hiánya pont arra utal, hogy a kapcsolatunk biztonságos, stabil, nem kell, hogy hiányozzon, hiszen ha újra együtt leszünk, biztos lehetek benne, hogy onnan tudjuk folytatni, ahol abbahagytuk.
2016. ápr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 +1
2016. ápr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többé ne keresd! Vége van.
2016. ápr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szakított velem :( de előtte leitatott és megdugott utoljára :'(
2016. ápr. 24. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!