Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálad "válóok" lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad "válóok" lenne, ha a párod hirtelen nagyon meghízna, és amiatt más problémák is felmerülnének?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom az utóbbi időben nagyon meghízott. Igaz, hogy 195cm magas, de hozzá 134 kg (3 napja mérték). Régebben rengeteget sportolt versenyszerűen, mellé hobbiból járt edzőterembe, szóval nincs az, hogy nem tudná, mit és hogyan kell csinálni. Félreértés ne essék, nekem nem az a bajom, hogy már nem kockás a hasa, mint régebben volt. Hanem, hogy hatalmas a pocakja, mint egy kismamának. Sajnos ez az egész a szexuális életünkre is rányomja a bélyegét, hiszen 5-ből 4-szer nem áll fel neki. Így az utóbbi hónapokban 1-2 alkalommal volt szex.

Sokszor mondtam neki, hogy menjünk el együtt edzeni, legalább segíthet nekem, hiszen nekem edzőtermes múltam nincs, és én is szeretnék egy pár kilótól megszabadulni.

Eleinte nagyon finoman utaltam rá, aztán kicsit konkrétabban, mostanában pedig néha felhozom, hogy jó lenne, ha kicsit diétázna. Mindig van ígéret, tett nincs.

NEm tudom már, hogy mit kellene kezdenem ezzel.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. máj. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Dagadni máshol tessék, szép napot!
2016. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én párom is nagyon lusta, de párszor már eljött velem futni. Mondjuk ő nem kövér 186 cm és 75-85 kg között ingadozik a súlya. Egyedül a pocakján és az arcán látszik meg egyébként, de ruhában inkább vékonynak látszik, ez a szerencséje.

Soha semmit nem sportol, én már többször is próbáltam neki az egészséges életmódot sulykolni, de nem partner benne. Étkezésnél meg pláne. Éjfél után neki még csipsz kell...


Szerintem vedd a kezedbe az irányítást az ételek terén. Főzz és vásárolj alacsony kalóriájú egészséges ételeket. Esetleg csináljatok táblázatot az étkezésekről, hogy mikor miből mennyit ehet.

Próbáld meg mozgásra késztetni, de nem feltétlen kell az orrára kötni eleinte, hogy azért sétáltok mert fogynia kell. 134 kg-nál szerintem a napi séta is nagy eredményeket hozhat. Aztán később lehet, hogy a sporthoz is nagyobb kedve lesz.

2016. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En evekig veszodtem a parom koversegevel (175/108) de mivel szo szerint semmi nem hasznalt, mondtam, h csak akkor fekszem le vele ha lefogy. Azota mar fogyott 6 kilot, haladunk:-)))


Nala is az a gond h hatalmas pocakja van, mas kerdese hogy neki mimdig felall, total virulens, csak dagadt:-))

2016. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalam sajnos bekövetkezett. Csak hogy nálam, pont a barátnőm volt kissé elhízva (orvos is javasolta a min 20 kg-s fogyást). Bár magas volt, mert 180 cm, de akkor is eléggé látszott rajta. Én is finoman utalgatam neki, hogy segítek lefogyni, de sajna ő szakított, mivel kihűlt a vonzalom.


Bár én se vagyok egy kis ember, 198 cm hez vagyok kb 110 kg. nekem is min egy tiz kg le kéne dobnom. szerencsére nem igen látszik rajtam, mivel eloszlik.


De a párodon elég sok a felesleg. A pénisz méret viszont összefügg a hájréteggel-testzsír százalékkal. Tehát ha a fogy, zsírt éget, akkor a cerka még ha 1-2 cm-vel is, de nagyobb-hosszabb lesz. Ezt urulógus mondta nekem.


Mondd neki eleinte viccesen, hogy ,,szőrös" p*na megvonaás ha nem tesz a fogyás érdekében...


Sok sikert!

2016. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!