Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férjem el akar hagyni. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem el akar hagyni. Volt egy botlásom és az a válasza, hogy el fog hagyni. Nem akarok senki mást, Őt szeretem, vele akarok lenni. Gyerekeink vannak, szép házunk, jó az életünk. Valahogy vissza kell szereznem. Mit csináljak ha nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 20:24
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/304 anonim ***** válasza:
100%
Szia.119-es vagyok.Szerintem azzal,hogy "jó ember,megbízható,becsületes"arra akar kilyukadni a nő,hogy kell neki egy biztos pont,amit a Férjedtől remél majd.Én nem hinném,hogy Ő jó alternatíva lenne a Férjednek,hisz egyszer már voltak együtt,és a nő volt az aki otthagyta,és írtad,hogy csak a Férjed volt szerelmes.Lehet,hogy ezt a nőt többen is átverték,de Ő meg a Férjeddel bánt el annak idején.A helyedben erre azért felhívnám a Férjed figyelmét.Nem tudom milyen korosztály vagytok,de az biztos,hogy a nő nyugalmat szeretne,egy megbízható társsal,még akkor is,ha nem fogja azt érezni a Férjed iránt amit kellene.Egyébként ez is gond lesz,hacsak a Férjed beéri ennyivel.Mert az biztos,hogy a nő nem szerelmes.
2016. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/304 A kérdező kommentje:
Én is azt éreztem, hogy azért kell mert normális, megbízható, nem azért mert a Férjem lenne a számára a nagy Ő. De ha elmondanám a férjemnek akkor csak az a nő lennék aki hülyeséget csinált, és most minden eszközt bevet csak ne hagyja el a férje. Érzem azt is, hogy nem boldog Velem. Gyerekekkel ugyanolyan, nincs veszekedés, mindenben segítőkész, de nem boldog. Elmentünk pár helyre mint család, gyerekekkel, de csak kettesbe nem csinál programot. Megbánthattam annyira, hogy már ha akar akkor sem tud úgy rámnézni mint nőre, vagy mint a párjára? Hülyeséget csináltam, és lehet tényleg hagynom kellene elmenni. Talán a másik nő, ha nem is szereti annyira mint Én, de legalább normális lesz Vele, nem alázza meg, nem lép félre? El sem tudom mondani mekkora baromságot csináltam, csak abban bízok, hogy boldog lesz, vagy ha nem akkor hozzám jön vissza.
2016. okt. 12. 23:17
 123/304 anonim ***** válasza:
74%
Minek botlottál?..megérdemled legalább tanulsz belőle /L
2016. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/304 A kérdező kommentje:
Az a másik a fiatalkori szerelme. Nem voltak együtt, az akkor még lánynak volt kapcsolata, de a Férjem szerelmes volt bele. De nem akart egy jól működő párkapcsolatba belezavarni. Igy van meg régről az a vágyakozás a nő iránt, és ez teszi nagyon nehézzé, hogy versenyezzek a nővel.
2016. okt. 12. 23:37
 125/304 anonim ***** válasza:
83%
Egyet nem értek. Miért akarsz versenyezni? Elkövettél egy végzetes hibát, a férjed ezért elveszítetted. Ő mást akar. Ezt fel kell fognod. Itt már nincs sok esélyed!
2016. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/304 anonim ***** válasza:
78%
Szia.121-es vagyok.Gondoltam,hogy a nő nem élete szerelmeként tekint a Férjedre,csak a biztonság kell neki.Ezt a Férjed is tudja szerintem,csak mivel megbántottad,most bármit teszel vagy mondasz azt csak kétségbe eset próbálkozásnak veszi.Azt,hogy úgy érzed nem boldog Veled,az amiatt van amit tettél,most persze,hogy nem tud Rád nőként és párként tekinteni érthető.De mi van ha nem lesz boldog a másikkal?Azért mert normális Vele,és nem lép félre az nem elég a boldogsághoz,igazán kell valakit szeretni,hogy az boldog legyen.Valahol az is megalázó,hogy jobb híján beérik az emberrel.Ha pedig elengeded tényleg tudnál rá várni?És mennyit?Te tudnál ezek után belekezdeni egy új kapcsolatba?Írtad,hogy rosszul esne neki ha más férfival látna,még kötődik hozzád.Egyébként meg ha nem költözik,csak ha kimondják a válást az meg mire utal?Talán még Ő is bizonytalan legbelül.Mert ha beadom a válókeresetet,én biztos,hogy elköltöznék,nem maradnék addig amíg kimondják a válást,az nem kifogás,hogy nincs hova mennie.
2016. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/304 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk a dolgokról, hogy mit akar a másik nőtől, és az mit akarhat Tőle. Meg akarja vele próbálni, mert szerinte ennél rosszabb dolgot nem tehet Vele mint amit Én. Így csak jobb lehet a kapcsolata vagy esetleg ugyanolyan mint Velem. Biztos várnék rá, azt nem tudom mennyit, de várnék. Amióta kitudódott, hogy válunk, már voltak ajánlkozók, udvarlók, elküldtem mindet. Miért van az, hogy most ragaszkodom a férjemhez legjobban? Eddig soha nem éreztem ezt, legalábbis ilyen erősen, hogy Ő kell Nekem. Mikor fog elmúlni, mert így kínlódás az egész.
2016. okt. 27. 07:47
 128/304 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgozol? Anyagilag meg fogsz élni egyedül? A gyerekekkel mi lesz? Ha jól értem a férjed egyedül akar elköltözni annak ellenére, hogy a gyerekek vele akarnak maradni. Erről beszéltetek? Mekkorák egyébként? Szerintem ez a hajó elúszott egyébként. Vannak férfiak is, nők is, akik képtelenek megbocsájtani a megcsalást. Én sem tudnék utána többet úgy nézni a férjemre, lefeküdni vele.
2016. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/304 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő egybiztos pont volt az életedben. Természetesnek vetted hogy ő neked mindig ott lesz és csak most tudnád értékelni amikor már szinte biztos hogy elveszted. Még biztos hogy szeret téged, de egyszerűen már nem tud nőként tekinteni rád és ami a legfontosabb hogy már képtelen megbízni benned.
2016. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/304 anonim ***** válasza:
84%
Miert erzem ugy a pasi akivel félrement a kérdező csak szexet akar a gyerekektől ìrtózik
2016. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!