Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férjem el akar hagyni. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem el akar hagyni. Volt egy botlásom és az a válasza, hogy el fog hagyni. Nem akarok senki mást, Őt szeretem, vele akarok lenni. Gyerekeink vannak, szép házunk, jó az életünk. Valahogy vissza kell szereznem. Mit csináljak ha nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 20:24
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/304 anonim ***** válasza:
98%

Mintha csak a feleségem írta volna ki ezt a kérdést. Pont ugyanez történt, csak mi nem voltunk pszihológusnál.


Megértem, ha szerelmes lett, még valahogy azt is, hogy ennek ellenére mégiscsak velem akar élni, ki is békültünk.


Ami változott, hogy eddig úgy tekintettem rá mint egy kivételes nő és ez az ami megszűnt. Nem várok csodákat, belátom az van ami van.


Nem is tudsz mit tenni. Olyan ez mint egy kötél ha elszakad. Meg lehet csomózni, tart is, talán erősebben mint maga a kötél, de az a bumszli, maga a csomó mindig is ott marad.

2016. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/304 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogod tudni vissza szerezni.Ez a dolog egy örök tüske marad az emberben.Én sem tudtam megbocsájtani a félrelépést pedig a gyerekünk miatt próbáltam de nem ment.Megváltoztak az érzések bennem.El is váltunk.
2016. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/304 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj erre akkor kellett volna gondolnod amikor elhatároztad hogy megcsalod. Náűlunk is voltak gondok a házasságunkban, sőt, volt hogy eszembe jutott a megcsalás, sőt! Még jelentkező is lett volna pont :D De hamarabb jöttem rá, hogy nem éri meg csalni, ha nem jó valami, változtatni kell. Te erre utólag jöttél rá. Ez neked egy jó lecke!
2016. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/304 anonim ***** válasza:
100%
Szia.94,96-os vagyok.De éreztem úgy,hogy járna még egy esély,viszont Ő nem érezte őszintének.Előttem csak egy komolyabb kapcsolata volt,ott a lány volt aki elhagyta másért,pár hónappal később vissza akart volna menni az exemhez,de már nem érdekelte,pedig az első szerelme volt,és nagyon megviselte a szakítás,miután elküldte a lányt,nem sokkal később jöttem Én.És most Én ugyanazt akartam tenni Vele,és elrontottam mindent.A barátai mondták,hogyha anno nem kezdte újra az első szerelmével,akkor Én ne is reménykedjek,mert Nála teljesen mindegy mennyi ideig tart egy kapcsolat,nem képes elfelejteni,és mindig feszültséget okoz Nála,ami kihat mindenre,és nem akar úgy élni.Egyébként pár hónapja megismert egy Nálam sokkal fiatalabb nőt.(Én 40 éves vagyok,az Exem pár évvel fiatalabb,Ő 34 éves,a nő pedig 28)Szerintem már nincs esélyem,főleg ha majd komolyra fordul a kapcsolatuk.
2016. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/304 anonim ***** válasza:
86%
Te voltál az aki eldobta a házasságodat, nem a férjed.
2016. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/304 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy hosszú házasság a mienk. Elkövettem egy ballépést, egészen odáig szeretett, utána meg mintha elvágták volna. Nem marad meg a férfiakban annyi,hogy nem kellene eldobni ilyen sok időt egy botlás miatt? Csak egy esélyt adni, ha megtenném Mégegyszer önként, dalolva lemondok mindenről. Ott a nővérem is, mostanában tök jól eldumálgatnak, holott hosszú évekig utálták egymást. A régi szerelme is képben van, aki egyedülálló. Megteszek mindent amit csak kíván, de semmi intimitás vagy valami. Kedves segít, de nem miattam, az alaptermészete ilyen. Amikor valamire szükségem van segít szinte olyan mintha minden rendben lenne. Kedves, néha elsírom Magam, akkor vigasztal, hogy bármelyik ujjamra jobb férfit találok, meg hogy gyönyörű vagyok, a pasik már csak arra várnak mikor leszek szabad meg ilyenek. Mikor mondom, hogy nem más pasi kell csak Ő, akkor azt mondja, hogy nagyon sajnálja, de ez nem lehetséges, de ne féljek sokkal boldogabb leszek valaki mással. Nagyon rossz. Ha legalább kiadná a dühét, vagy megütött volna talán bebeszélném magamnak, hogy tényleg jobb így. De még ez sem igaz.
2016. okt. 5. 22:26
 107/304 anonim ***** válasza:
30%
így jártál:)
2016. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/304 anonim ***** válasza:
92%
Bamulatos,milyen onuralma van,h kedves veled,es nem kiabal,vagy felkepel,hasonlo...holott meggyulolt,mert felszarvaztad...Ugy latszik,ez a semmibe vevos taktika jobbam bevalik,mert buntudatod van es te tepersz most erte...
2016. okt. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/304 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a megcsalas nem a megbotlas kategoria es ugy tunik szerinte sem. Ez a masik megalazasa es a kettotok kozotti szovetseg arcul kopese. Megbotlas az lett volna, ha megcsokoltal volna valakit ittasan. De te meg voltal gyozodve, h a masokkal jobb lesz es le is fekdutel vele. Erre nincs bocsanat, ez nem kis botlas ez a legszornyubb, amit a kapcsolatotokkal tehettel. Ugyh ne ismetelgesd, h o a hibas, hisz te csak megbotlottal, mert te vagy a hibas egyedul. Az exednek meg van onbcesulese es nem fog hozzad visszamenni, dolgozd fel
2016. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/304 anonim ***** válasza:
88%
amúgy én sem értem, miért emlegetik a megcsalást botlásként! Egy megszervezett cselekedetről van szó. Vagy hogyan történt, kérdező? Megbotlottál és az ölébe estél a másik pasinak?
2016. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!