Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is járt már hasonló mint én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már hasonló mint én?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy hónapja szakítottunk szakítottam 3 év után a barátnőmmel. Nagyon hosszú és bonyolult lenne elmondani hogy miért. Kozben ő Megismerkedett egy fiúval akivel kapcsolatban éreztem rajta hogy ez most más. Mivel én úgy láttam egy életet nem tudok vele elképzelni kiálltam a képből ( de ugyanakkor meg nagyon szerettem is). Szerette volna baráti kapcsolatot fenntartani de ez nekem nem megy. Voltak nagyon durva beszólásai viselkedései... nem akarok nagyon belemenni lényeg az. Egy hónap telt el próbálom lekötni magam mindig valamivel. De már zsinórban 4 napja almodok vele. Es mar elegem van...
2016. jún. 1. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele, mert rá gondolsz. Majd elmúlik, ha alábbhagynak az érzelmeid iránta.
2016. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Helyesen döntöttél.A szerelem utáni barátság csak urban legend. Semmi köze a valósághoz és egészségtelen!

Az idő múlásával jobb lesz!

2016. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja szakitottam a barátnőmmel és még mindig gondolok rá/szeretem,de majd csak elmulik :) asok sikert neked is !
2016. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor nagy hülyeség rá írni igaz ?

szerintem már tul van rajtam, felesleges lenne írni neki hogy van...ez csak számomra tünhet fontosnak, az én fejemmel, Ő mr főleg ha összejött a sráccal más vizeken evez

2016. jún. 1. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyni kell,ne irj rá,azzal csak magadnak fogsz fájdalmat okozni,muszáj lesz túllépned rajta majd idővel jobblesz,sok sikert! 3#voltam
2016. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!