Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Közel 10 éves kapcsolatunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 10 éves kapcsolatunknak lett vége a napokban. Lehet ebből még valami szerintetek? És mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm azzal az indokkal szakított, hogy nagyon szeret, tisztel, becsül, de már nem úgy szeret, mint régen és a szeretete megváltozott és így nem érzi jól magát és érzi, hogy emiatt velem is sokszor "hideg" és ezzel csak árt nekem. És nem szeretné ha emiatt elkezdenénk veszekedni és megutálni egymást. Sok dologban közösek vagyunk, nagyon jól megértjük egymást, lelki társak vagyunk. Közel 10 évig voltunk együtt. A napokban írt, kérdezte mi van velem és hogy vagyok...írtam neki, hogy "jól, köszönöm". Persze ez sajnos nem igaz de nem szerettem volna elmondani, hogy szenvedek. Ő azt mondta, hogy szarul érzi magát miattam és ez az egész dolog miatt, de reméli, hogy idővel ez jobb lesz.

Én nagyon szeretem, és nem szeretném elveszíteni. Vajon van még esélye a kapcsolatunknak? Vajon mi járhat a fejében? Vajon egy kis idő elteltével visszatérhetnek a régi érzelmei irántam? Abban reménykedem, hogy ha egyszer működött köztünk a "kémia", akkor ez idővel egy szünet után visszatérhet.

Mit tegyek? Keressem néha? Vagy egyáltalán ne keressem, bízzam rá? Ha beszélünk, akkor semleges legyek vagy kedves és jókedvű? Nem tudom, hogy mivel tudnék segíteni a dolgon és mi lenne a legjobb megoldás...

Ha hasonló cipőben jártál, szívesen meghallgatnám a történeted. Köszönöm.


2016. jún. 26. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Talált egy nálad jobb képű pasit. Az ilyen kamu szövegek a nőktől mindig ezt jelentik.
2016. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most őszintén, újra összejönnél egy olyannal aki elhagyott???


Teljesen mindegy mik voltak az okok, hogy talált más férfit vagy sem, mellékes. A lényeg hogy elhagyott mert valami nem volt jó neki.

Tegyük fel újra összejöttök aztán megint eljátsza ezt, hogy fogod akkor te érezni magad?

Szerintem sokkal rosszabul mint most. Magadat fogod okolni miért voltál olyan idióta hogy újra őt akartad.

Szóval gyászold meg szépen,adj időt magadnak, de legjobb ha nem keresed. Nem kell taktikázni egyébként hogy miként viselkedj vele, úgy tedd ahogy jónak érzed, emberileg, érted?

Én 11 év után váltam el mert gondok voltak. Nehéz volt meglépni, de megtettem és baromi büszke vagyok rá, mert sokan nem mernek kilépni. Ha eljön a változás ideje akkor eljön, semmit nem tudunk ellene tenni.

2016. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Bátor döntés volt, hogy elhagyott. Úgy érezte, hogy nem jó ez neki valamiért. Ez pedig ezután sem fog változni. Ha pedig igen, akkor becsapja magát. Sajnos ez van.
2016. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!