Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt hittem megtaláltam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem megtaláltam az Igazit, de mégsem. Hogy adjam tudtára?

Figyelt kérdés

3-4 éve nagyon jóba lettem Vele, addig is ismertem (kb10éve), de ekkor kezdtem el leginkább felfigyelni rá,mint nőre. A kapcsolatunk addig legjobb baráti volt. Nagyon szimpatikus a stílusa,okos ,intelligens nő,abszolút kiegészítjük egymást. Viszont mivel nekem a vékony lányok,hangsúlyozom,a kifejezetten vékony lányok tetszenek, ezért erősen vacillálok,mert ő nem az. Mostanában tűnt csak fel ez a szépséghiba,mióta egyre többször érintkezünk testileg. Addig nem zavart,de hiányzik hogy szép,vékony párductestet fogják,ne pedig a hurkás hasát. Annyira nem dagadt,de ha ül,nagyon csúnyán előreesik a hasa. Kértem hogy tegyünk közösen ezellen, de megsértődött. Napi 15 percet tornázik,azt hiszi Ennyi elég. Nagyon szeret enni,és azt mondta a kedvenceiről nem mondana le,mert szerinte egy kis háj a hason nem olyan nagy baj. Pedig irtó undorító. Mit tegyek,hogy jobb belátásra bírjam? Az a gond,hogy ő belémszeretett,mert Megmondom őszintén elég határozottan a tudtára adtam,hogy vele szeretnék élni,de nem hiszem hogy nekem ez így működne,viszont oltári nagyot csalódna bennem,ha szakítanék vele. Több évet harcoltam érte, mert megmondta hogy sokan átverték,nem szeretne kapcsolatot. Viszont én küzdöttem amig el nem nyertem a szerelmét,és tudom hogy parasztság,de sajnos nekem ő így mégsem tetszik. Nálam fontos a testiség,soha egyetlen túlsúlyos barátnőm sem volt,sportolok én is keményen,megdolgozom a sportos testemért. MIT tehetnék? Mit csinálhatnék hogy ne bántsam meg? Szeretem, de nem kívánom így.

30N/38F



2016. júl. 4. 19:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

1. Egy 30 éves nőről beszélsz. nem akarok senkit megsérteni, de egy ilyen idős hölgytől már ne várj fiatal "párduc' testet. Ha az érdekel, találj magadnak egy sportolót.

"Pedig irtó undorító"

Ízlések és pofonok, de te valóban undorodsz tőle, olyan fokon ami már fura. Érdekelne a magassága súlya, mert ezek alapján rohadt nagy az esélye, hogy átlagos testalkata van, csak neked az nem elég.

Egyébként meg ha minden másban tökéletes, mint írtad, akkor ilyenen nem érné meg szakítani.

2016. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha meg valami iszonyatos torzulasrol vagy hajrengetegrol lenne szo... nem szereted ezt a not, hagyd inkabb ott. Csak nem tudom mit fogsz csinalni majd esetleges gyermekvallalas utan. Akkor tobbet valtozik a test mint egy szimpla kis haj a hason uleskor, ami mellesleg mindenkinek van. En 175 centi vagyok, 54 kg, olyan parductest szeru, amit te szeretnel es lam, ha leulok vagy gornyedek nekem is ott van a hajacska... ne legy ennyire felszines. 38 eves vagy, ideje lenne kinoni a bikinimodellek vilagabol.
2016. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 cukilányka 0.0 ***** válasza:
48%
Nincs olyan, hogy "Igazi".
2016. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolod, neki nem kell szemet hunynia semmilyen hibád felett...
2016. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%

Bocsi csak mellekesen megjegyeznem, en 34 eves vagyok es iszonyu jo testem van. Majd 60 evesen talan aggodhatok, de nehogy mar egy 30-as no ne tudjon jol kinezni. Persze ehhez tenni kell, rendszeres edzessel. En a nalam 8 evvel fiatalabb parommal edzek.

Kerdezo szerintem elszurtad a dolgot, elobb kellett volna eldonteni mi tetszik rajta es mit varsz a jovoben. Nem tudod elkerulni hogy megbantsd. Legyel vele egyenes es oszinte. Sajnalom a lanyt amugy, mert ha megfogott, biztos jo a szemelyisege.

2016. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

170/71

A lábai,karjai izmosak,de a hasa...?!

2016. júl. 4. 19:46
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha izom is van rajta, mint ahogy írtad. akkor ez a súly még normálisnak számít.
2016. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az o dontese milyen testtel el es hidd el van akinek tetszene a teste ahogy van. Neked fontos a kulso nagyon ezert inkabb hozzad hasonlo not kellene keresned, mert igy elobb utobb megjobban megfogod bantani. En megertem hogy nem kivanod, de a belso tulajdonsagain atsiklani nem kellene. De ha tenyleg ugy erzed nem o az igazi akkor mondd meg neki oszinten, ne huzogasd a madzagot az orra elott. Legyel tapintatos.
2016. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Légy vele őszinte és lépj ki az életéből.Ebből se lesz tartós kapcsolat.

41/N

2016. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Mondcsak te tényleg ennyire...

Na mindegy. Edzetek kozosen.

És máris egy kozos mindennapi program is megvan. Vállald magadra a személyi edző szerepét és hasazatok és még élvezni is fogod és ő is utánna meg örül majd az eredménynek büszke lessz magára és rád is. Ennyi

2016. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!