Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem nélkül nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nélkül nem akarok élni mert bármit csinál ellenem imádom. Hogy érhetném el hogy újra velem legyen? Rengeteget dolgozik és nincs ideje rám, "szabadságot akar", de idáig is annyi volt a kapcsolat h közösen intéztük a dolgait.17/lány

Figyelt kérdés
1,5 év után szakított velem a barátom,több hónapig ugy volt velem h már nem szeretett de én mégis mindent feladtam érte'alárendelődtem" nem tudok túllépni rajta.2 hónapja szakítottunk,de minden nap miatta sírok és kb 2 hetente rámír hogy élek e még?Mert hiányzom és szeret de most nincs ideje rám, de majd párév múlva. Én pedig nem tudok nélküle élni.Emellett nagyon hálás vagyok mindenért, nem élünk szegénysegben szerető családom van, anyukám pszichológus ő is segít de néha elfog pár órára az önygilkossági vágy hogy a háza mellett tegyem meg hogy felfigyeljen rám,persze nem igaziból csak mikor hazaér melóból tudatom vele hogy ott vagyok és pár bogyót vodkával beveszek és akkor talán felfogja mennyit jelent nekem. első barátom volt de imádom és állandóan ajándékokkal lepem el de semmi.mit csináljak hogy velem legyen?imádom és hiába lehetne más pasim nem megy.csak ő kell.nem tudok kiszeretni belőle hiába hord le a barátainak stb.

2016. júl. 16. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szedd már össze magad te szerencsétlen...

Felnőtt ember vagy, egyedül is életben lehet lenni.

Az, hogy téged ennyire elragadt az önsajnálat, nem csak a te hibád, a környezetedé is.

Ezen igazából egyedül kell át vergődnöd, max olyan lehet, aki meghallgat.

Ha meg ilyen nyafogósan akarod élni az életed, csak nyugodtan. De elég szánalmas helyzet, hogy hónapokig csinálod ezt.

2016. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
olyan szomorú ilyeneket olvasni
2016. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajod, hogy ostoba vagy és még hagyod is, hogy ezt kihasználja.

Ha anyukád pszichológus, akkor kezelje már ki belőled ezt a kapcsolatfüggőséget, mert ez lesz a veszted!

2016. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
átélni is, mikor mindent feladtam már érte de hiába, mert neki minden más fontosabb mindig mint én.
2016. júl. 16. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmi bánat rettenetes dolog, de az embernek erősnek kell lenni, és ha padlóra is került, fel kell állni. A volt barátod hozott egy döntést, te pedig annyit tehetsz, hogy ezt tiszteletben tartod. Az öngyilkossági kísérlettel szerintem valódi sikert nem érhetsz el. Érzelmet nem lehet venni, kérni, zsarolni, és ami azt illeti érzelmet adni sem lehet, mert az csak megtörténik.

Az exedről amúgy nem sokat gondolok: nem sok jót. Ha szeretünk valakit, akkor nem hagyjuk el mondvacsinált indokkal. És ha jót akarunk neki, nem forgatjuk még a szívében a kést azzal, hogy ráírkálunk nyálas maszlagokkal, hogy nagyon szeret, de majd pár év múlva, mert most nem ér rá. Mindenkinek egy élete van, a pár év meg sok idő, pláne, hogy még csak nem is túl konkrét. Üres ígérgetés, hogy ott maradj neki talonban, ha épp olyanja van.

Nem bántásból vagy lekicsinylésből írom, de Te még nagyon fiatal és naiv vagy. A legjobb, amit tehetsz, hogy talpra állsz és éled tovább az életed. Aztán majd ha pár év múlva az exed megjelenik, hogy most már ráér törődni Veled és az érzéseiddel, akkor majd megnézed a határidő naplódban, hogy Neked van-e időd rá, vagy várjon pár évet...

2016. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy buta annyi fiú van még ne csinálj őrültséget hisz fiatal vagy ismerkedj többet szórakozz majd meglátod eljön az igazi és lehet pont ő lesz ne alacsonyodj le ennyire legyen női büszkeséged.
2016. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!