Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Baratnőm eldobta a 3 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm eldobta a 3 eves kapcsolatunkat mert elni szeretne, megbanhatja kesobb?

Figyelt kérdés

Elso igazi szerelem volt, es nagyon jol megvoltunk, csak 1 evre elkerültem otthonról es sak 1-2 hetente tudtunk talalkozni majd mikor hazakoltoztem akkor a 18. Szuletesnapjan este azt mondta eltavolodtunk es rajott h elni akar, meg ujra szerelmes lenni. 3 hetig nagyon magam alatt voltam es kuzdottem erte, de az vigasztal most hogy az a lany akiert kuzdottem mar nincsen többé, mert tenyleg nagyon megvaltozott, most h "nagykoru" lett. De nagyon szerelmesek voltunk ebben a 3 evben caak azt mondta h az egyetem tonkre eltavolitott minket, es ki aludt reszerol a szerelem. Ha vegleg lemondok rola akkor elofoddulhat hogy idovel rajon h hiba volt? en mindennel jobban szeretem, es mindent megtettem erte:) de ha kesobb megkeresne h meg anta nem tudnek mar ugy a szemebe nezni, mivel eldobott es en tartalek se vagyok...

19 F



2016. júl. 18. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem fogja megbánni. Jól döntött.
2016. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
bocsánat a gépelési hibákért :)
2016. júl. 18. 13:47
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
49%

Nem. Neki így lett kényelmes a helyzet. Arra majd figyelj oda, hogy ne használhasson lelki szemetesnek, se egoboost-olásra. Javaslom a letiltást.


Másfelől, ha gondolkozna, amit ugye nem szokás, akkor se vallaná be, hogy hibázott.


26/F

2016. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem döntötte még el teljesen, 3 hete játszik velem, hogy gondolkodik, meg találkozni hiv időnként, hogy sajnálja, hozzuk rendbe és akkor meg még se ugy viselkedik, akkor időt kér és ez igy váltakozik. Azt mondta h fontos vagyok neki és nem akar eldobni, mert akkor lehet hogy lefoglalnának, de még nem tudja mit akar.
2016. júl. 18. 13:50
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Megértem a helyzetét, jól döntött. Amúgy a vége érdekes, szereted de még is ha visszamenne hozzád az önbecsülésed előrébb helyezed meg a büszkeséged, jobb neki nélküled.
2016. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is bánja, ne foglalkozz vele, és azzal sem, ha esetleg neki fájni fog. Szerintem ez az eltávolodás inkább csak kifogás volt a részéről, rád unt, és még az is meglehet, hogy közben mással vagy másokkal is hetyegett. Felejtsd el őt, ha ki akarja élni magát, hát tegye. de ha vissza akarna menni, nehogy visszafogadd, tanulja meg, hogy nem lehet így játszadozni, hogy együtt vagyok valakivel, de aztán meggondolom magam, és ki akarom élni magam, utána meg majd csak lesz valami. Keress egy másik lányt, fiatal vagy, előtted az élet, ne ragadj le ennél az egynél, bármennyire is szeretted őt.
2016. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ezért szenvedtem annyira a 3 hétben, 1 hétig hivtam, kerestem, hogy beszéljük meg, most otthon vagyok. utána időt kért, majd ő hívott, akkor szexelni akart, aztán megint gondolkodni, és utána mondtam h akkor elég, fejezzük be mert igy nem jó, aztán ő hivogatott engem hogy találkozzunk még egyszer mert rosszul beszéltük meg, csak össze van zavarodva, és nem tudja mit akar. amikor belenyugszok, és el akarom engedni, akkor mindig ad egy kis reményt, és ez zavar össze.
2016. júl. 18. 13:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#4: Na én már csak azért is pichán rúgnám, mert játszadozik. Ez nem úgy működik, hogy fogom magam, talonba teszem a barátomat/barátnőmet, kefélek jobbra-balra, aztán ha úri kedvem úgy tartja, akkor visszasírom magam a páromhoz. Ha nem jó neki veled, akkor ne csinálja ezt, szakítson, vagy bírja ki veled, de ez így pofátlanság, hogy hülyének néz téged.
2016. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem most hagy ott akkor később....
2016. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Engem a volegenyem hagyott el 5 honapja. Mert en voltam neki elso es massal is lenni akar. Semmi ertelme. Pedig mi inkabb 30-hoz kozeliek vagyunk. Es mi tobb ideig voltunk egyutt. Rajottem hogy szarba se vett az evek alatt. Majd lesz mas...ot probald elfelejteni. Addig jo leszel neki mig mast nem talal. Kitartast!
2016. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!