Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Baratnőm eldobta a 3 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnőm eldobta a 3 eves kapcsolatunkat mert elni szeretne, megbanhatja kesobb?

Figyelt kérdés

Elso igazi szerelem volt, es nagyon jol megvoltunk, csak 1 evre elkerültem otthonról es sak 1-2 hetente tudtunk talalkozni majd mikor hazakoltoztem akkor a 18. Szuletesnapjan este azt mondta eltavolodtunk es rajott h elni akar, meg ujra szerelmes lenni. 3 hetig nagyon magam alatt voltam es kuzdottem erte, de az vigasztal most hogy az a lany akiert kuzdottem mar nincsen többé, mert tenyleg nagyon megvaltozott, most h "nagykoru" lett. De nagyon szerelmesek voltunk ebben a 3 evben caak azt mondta h az egyetem tonkre eltavolitott minket, es ki aludt reszerol a szerelem. Ha vegleg lemondok rola akkor elofoddulhat hogy idovel rajon h hiba volt? en mindennel jobban szeretem, es mindent megtettem erte:) de ha kesobb megkeresne h meg anta nem tudnek mar ugy a szemebe nezni, mivel eldobott es en tartalek se vagyok...

19 F



2016. júl. 18. 13:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 6-os teljesen egyet értek veled. 5-ös félreértesz, gondolom neked se esne jól ha a szerelmed, akiért mindent megtettél otthagyna, majd utána másokkal kiprobálná, hogy milyen lenne, és ha belátja, hogy igen jobb volt neki veled, mert te nem használtad ki, szeretted, és miután sokat szenvedtél és tul tetted magad rajta, odaállít, hogy megbánta, és kezdjétek ujra, hát köszönöm nem, igen is fontosabb az önbecsülésem, mint hogy játszadozzanak velem és talonban tartsanak! Ezt ő ki is mondta nekem mikor részeg volt, hogy lehet hogy most kicsit külön akar lenni aztán majd késöbb visszatalál hozzám, csak nem akarja hogy az első és az utolsó legyek. :) pedig én rengeteg mindent kihagytam miatta mert féltékeny volt, 1 évig nem jártam bulizni az egyetemen, mert kiakadt volna és golyataborba se mentem el, mert készen voltam áldozatot hozni valamiert, és igyekeztem hazajárni hozzá, majd nyárra mondta ki mikor hazaköltöztem rá a második napra.
2016. júl. 18. 14:02
 12/17 A kérdező kommentje:
mondta volna szeptemberben, de addig egész évben kaptam töle az üzeneteket h mennyire hiányzok, meg mennyire szeret, és azt mondta hogy 3 hét alatt elmult ez, mikor az utolsó vizsgáimat csináltam és nem tudtam hazamenni.
2016. júl. 18. 14:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik, ez a lány nem szeretett téged soha, én még azon sem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy nem egyszer meg is csalt téged. Ha te áldozatot hoztál érte, de neki még így sem voltál elég jó, akkor engedd el, és mondd meg neki, hogy soha többé ne keressen, menjen ahhoz, akihez akar. Elég hülye a barátnőd (már bocs), ha azt gondolja, hogy te várni fogsz rá, mikor gondolja meg magát, és mikor megy vissza hozzád. Te ne csinálj semmit, csak várj rá türelmesen, ő meg megkefélteti magát mindenkivel. Örülj, hogy megszabadulsz tőle, ha volt is szerelem köztetek, akkor ez az ő részéről már régen elmúlt, de az is lehet, hogy soha nem is szeretett téged igazán. Ha szeretett volna téged, és emberszámba vesz, akkor nem így viselkedik. Az ilyen emberek gyávák, és képtelenek felelősséget vállalni a tetteikért. Én ilyet még nem hallottam, hogy valaki azt kéri a másiktól, hogy ő dorbézolhasson, kefélhessen fűvel-fával, a másik meg várjon rá türelmesen, hátha mégis visszamegy hozzá.
2016. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
En nem tudom mi utott belé, ő nem ilyen volt. Egy nyugodt szereny lany volt akivel imadtam lenni, es tenyleg szeretett, csak o volt nekem es neki is csak en, majd amikor egyetemre kerultem egyretobbet jart bulizni a baratival es azert valtozott meg szerintem, mert amikor nem ketten voltunk es veluk lattam mostanaban telejesen mas volt, akkkr furcsaltam is h mikrol beszel meg mi lett vele, hogy viselkedik, nem ilyen volt majd masnapra velem is szakitott... ez konnyiti meg h elengedjem, mert mar nem az a lány el benne akiert ugy gondoltam 3 hetig h erdemes minden kovet megmozgatni:)
2016. júl. 18. 14:45
 15/17 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy tudott valaki ennyire megvaltozni kb Igy visszaemlekezve 1 esetleg 2 honap alatt a szakitas elott :/ 18. Szülinapjára szinte meg se hivott csak szolt h vasarnap menjek a csaladi szulinapi ebedre (azutan szakitott velem) es utolsokent megemlitette elotte este nekem h holnapra szervezett egy baratit is arra is elmehetek ám ha szeretnék.
2016. júl. 18. 14:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jól tette. Egy ilyen tiniszerelemnek ritkán van nagy jövője és tök igaza van, ha ennyi idősen még élni akar egy kicsit. Sokkal jobb most, mint ha 10 év múlva két gyerek mellől találná ki ezt.
2016. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Idővel majd te is rájössz,hogy nem volt hiba szakítani.
2016. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!