Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan, ez miféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ez miféle szakítóok?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, mert hónapok óta nem volt szex, mert beteg volt a nemi szervem, de nem mentem el nőgyógyászhoz. Emiatt ma el is mentem, kiderült hogy csupa gomba, kaptam gyógyszereket, krémet, golyót, pirulát. Kérdeztem, ha elmegyek visszajön-e, azt mondta nem. Mondtam hogy elmentem, és 3 hét múlva már lehetne szexelni, de azt mondja, végérvényesen szakított.
2016. aug. 4. 19:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Á, ilyen nincs, nem lehet hónapokig kibírni, én már az első jelnél tipliztem a patikába gyógyszerért, el is múlt, pedig nem vagyok valami pedáns, sőt :D Megértem hogy lelépett a párod, nekem az csoda, hogy veled maradt olyan sokáig.
2016. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is volt olyan hogy a barátommal nem taliztunk mivel elöjött és eléggé nehezen viselte!Megértem a párodat hogy Ott hagyott nem adtad meg neki amit egy férfinak kell !Tanulj ebböl!
2016. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, hogy undorító, hogy hónapokig tojtál rá, hogy mi bajod van..... Én is dobtalak volna.
2016. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég brutálisnak hangzik, amit a kérdező ír, de pl én se rohanok a hüvelyfertőzésemmel nőgyógyászhoz már egy ideje, mert konkrétan felesleges. Sajnos hajlamos vagyok rá, elég gyakran előjön, volt hogy egy évben volt 4x. De most is több mint fél évet szenvedtem vele. Persze gyógyszertárba elmegyek azonnal, ami vény nélkül kapható, azt megveszem, áltlaában segít. Ha nem, akkor jön a háziorvos, mert az nem lekezelő és ha kérem, hogy szájon át bevehető gombaölőt írjon, felírja kérdés nélkül. Amitől a maradék esetek nagyrésze megszűnik. Na, ha ez se segít, akkor jön csak a nőgyógyász. De nem értem egyébként, hogy én hogy fogom ki mindig a legbunkóbb nődokikat. Soha semmilyen más orvossal nem votl még bajom, pedig aztán nekem mindig van nyavajám. Bőrgyógyász, szemászet, pszichiátria, mindenhol jártam már, soha sehol nem volt gond. A nőgyógyászat mindig egy olyan tortúra, hogy utána hetekig nincs kedvem még gondolni se a szexre, de van, hogy hónapokig. Olyan szinten lekezlően beszélt velem eddig a nőgyógyászok 90%-a, hogy eltart pár hónapig, mire meggyőzöm amgam, hogy vissz akarok menni oda. Főleg, hogy kb semmit nem ér. Most is megmondta a nő, hogy nincs is nekem semmi bajom. És nem hitte el, hogy fél éve van, de kb havi 2 hetet. De mire van időpontom, pont elmúlik. Megint elmentem, de megint épp szünetelt. Mondtam neki, hogy akkor beszéljük meg, hogy felhívom őket, amikor épp rossz, és adjanak korábbra időpontot. De megmondta, hogy nem lehet, mert gombás fertőzésre 2 hét a minimum várakozás. De addigra megint elmúlik... És két hét múlva megint van... Nem írt fel semmit ráadásul! De egy munkanapom elment rá mert 4 órát vártam...


De máskor is az volt, hogy 3-4x kellett visszamennem, egy-egy hónap különbséggel kaptam időpontot, mindig felírtak valami hülyeséget (kenőcs, kúp, tabletta, de mind helyi.. nem szájon át bevevős...), elköltöttem 30ezret, mire végre egyszer az egy szem értelmes nőgyógyászhoz kerültem az itteni sztk-ban, aki felírt szájon át bevehető gyógyszert, mert felfogta, hogy ez régóta tart és nem segít a helyi semmise már rajta + olyan gyógyszert, ami pont arra való, hogy helyreálljon a hüvelyflórám. De ez is ilyen vény nélkül nem kapható cucc. Azóta se volt hajlandó egy se felírni, pedig a betegtájékoztatón azt írják, hogy ártani nem árt. Nem is értem, miért receptes, de hát jó.


Az utolsó ilyen után végül is eldöntöttem, hogy mostantól csak magán nődokihoz megyek, mert végre végeztem az egyetemmel és megengedhetem magamnak. Meg igazábó eddig is megérte volna, mert óriási összegeket költöttem már felesleges gyógyszerekre, mert addig nem írták fel azt, ami kellett volna, amíg nem vetetétk meg velem a sok szemetet... Nevetséges.


Szóval ilyenek után nekem már nagyon nagyon nincs kedvem...

2016. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
02:23 az ilyen esetek elkerülése miatt léteznek a magándokik. Én évente 1X megyek szűrésre, időpontra, negyed óra az egész, fizetek 10ezret, de akkor ő rendesen megnéz, ha van kérdésem válasszol és többször se kell mennem
2016. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 02:23

Nem olvastam végig, de ahogy elnézem, te is csinálsz VALAMIT ha úgy érzed, hogy gáz van.

Szerintem marhára mindegy, hogy a lány nőgyógyászhoz megy, vagy táltoshoz, vagy anyámkínjához, VALAMIT kezdjen a helyzettel, tegyen ellene, ne legyen már jó neki úgy hónapokig.... fúj.

2016. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
71%

Engem is kiakaszt ez a mentalitás...

A TV reklámok fele a vény nélküli hüvelygomba szerektől szólnak.

Gumiban azért lehetett volna.

A fogadat sem húzták, szóval nem nem látok okot , hogy ennyire elhanyagoltad a pasit.


Most azon aggódok, hogy a szakítás miatt mégse fogod használni a gyógyszereket

2016. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

hónapokig gombásan voltál ?? :)

sebaj, keress olyan férfit aki hasonlóan igénytelen mint te :)

2016. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!