Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagy bunkóság ezért szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság ezért szakítani? 21l

Figyelt kérdés

A mostani pasimmal 3 hónapja vagyunk együtt. 1 és fél hónap után feküdtünk le egymással először, és azóta sokszor próbálkoztunk a dologgal, de nem lett jobb a helyzet. Nagyon hamar elélvez. Nem lenne rossz az ágyban, de ez teljesen lerombolja az egészet. Az előjáték hiába hosszú, egyszerűen nem eléggé kielégítő így a nemi életünk, és ez számomra így nem működhet.

Nem akarok neki hazudni, de ez az oka annak, hogy szakítani fogok vele. Ti mit mondanátok neki?



2016. aug. 6. 16:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tudja. Minden menet után olyan vagyok, mint egy "éhező szuka" nem tudok szebben fogalmazni, mert azonnal ráugrom, és magamba rakom az ujját, olyan szinten nem bírok magammal. Amúgy is nagy a szexuális étvágyam, és az exem sokáig bírta, aztán 10-12 perc elteltével jöhetett a második menet, vagy épp a harmadik, szóval előtte "magasra lett téve a mérce". Nem tudom másképp fogalmazni. Az exemről nem meséltem neki, de így is bántja, hogy nem tud igazán kielégíteni. Nem panaszkodtam neki, de észreveszi, hogy mennyire vágyom a dologra és milyen sokszor rávetem magamat...
2016. aug. 6. 16:45
 12/20 anonim ***** válasza:
Tényleg és ha utána újra csináljátok, akkor sem bírja tovább?
2016. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem. Legfeljebb, ha időnként kiveszi, de az meg nekem nem jó, mert mindig akkor rántja ki, amikor nekem már majdnem összejön az orgazmus. Nyilván akkor rántja ki, hiszen elkezd összeszűkülni a hüvelyem, és akkor neki még intenzívebb. Volt, hogy el akartam kápráztatni, szóval orálisan kényeztettem, és az első mélytorkos után azonnal elment, pedig éppenhogy csak egyszer beengedtem mélyebbre a farkát.
2016. aug. 6. 16:51
 14/20 Mivanveletek? ***** válasza:
63%
Hallod nagyon kemény vagy...Ha Szeretnéd akkor,amit Te most itt megbeszéltél mindenkivel vele tetted volna és a nyilvános letiprás helyett segítenél neki átjutni ezen az akadályon,mert mára már eljutott odáig magában,hogy előre a Te "éhező szuka" fejedet látja..És már akkor kudarc amikor még el sem kezdtétek...
2016. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, de én a helyedben nem mondanám neki, ha már szakításra kerül a sor. Viszont ha ki akarsz tartani mellette, és segíteni ezen túllendülni, akkor muszáj lesz beszélnetek erről. Innentől tiéd a döntés, hogy melyik utat választod :)


21/F

2016. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Te "éhező szuka", most azonnal megírod priviben a címedet, Feri bátyád úgy megrak, hogy a füled is kettéáll!
2016. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

At mond neki, ami az oka. Úgyis tudja, tehát minek rontanád el a szkítást egy hazugsággal.

Sajnálom a pasit, de a te szempontod is megérthető.

2016. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
És arra még nem gondoltatok, hogy közösen elmentek egy szexdokihoz?
2016. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szexdokihoz? Nem. Ez még nem merült fel. De nem tudom megérné-e egy rakás pénzt kifizetni neki egy 3 hónapos kapcsolat miatt. Annyira még nem vagyunk összenőve, hogy minden áron meg akarjuk menteni a dolgot.
2016. aug. 7. 11:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Na, te is aztán nagyon szeretheted, főleg az utolsó hozzászólásoddal. Szegény pasi jobban is jár mással. Szexdoki jó megoldás lehet, de hát neked annyit nem ér. Kicsit önző, nem gondolod? Bármilyen oka lehet és minél inkább rágörcsöl annál rosszabb.
2016. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!