Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert ugy éreztem nem veszi elég komolyan a kapcsolatunkat. Szerintetek ebben az esetben átgondolja és keresni fog majd? 24L

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 22:40
1 2
 11/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, nem fog megváltozni. Neki ez a stratégiája a csajozásra. Te nem tűrted, más nők így még a házasságba is belemennek, megint mások az ilyen viselkedés legelső jelére megválnak a fazontól.
2016. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segitettetek. Rájöttem milyen is valójában ez a pasi és sikerült teljesen lezárnom vele a kapcsolatomat. Nem akarok tőle mostmár semmit, még amikor feltettem a kérdést ugy éreztem, hogy adnék neki esélyt, de mostmár hogy rájöttem milyen is, mi vezérli, inkább örülök hogy kiszálltam ebből. Inkább ugy módositom a kérdésem, ugye nem fog keresni soha többet?
2016. aug. 15. 00:10
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kis, vagy nagy játékos.

Ha kicsi, akkor békénhagy.

Viszont ha keményen játszik, mindent megtesz, hogy a kis játékszerét visszakapja.

Jönnek a szép ígéretek, a sírás, lelkiterror, ha ellenállsz, fenyegetőzés.

Szerintem újdonsült szingliségedet használt önismeretre, fejlődésre.

Például nézz magadba, és jöjj rá hogy miért az ilyen barmokkal kezdesz.

Sok sikert és legyél erős.

2016. aug. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13- köszönöm a választ, és rájöttem miért találnak meg az ilyesmi pasik, mert gyenge vagyok. Megérzik, hogy nincs elég önbizalmam, a párkapcsolatban olyan társak keresnék aki segit, de közben épp az ellenkezőjét kapom, mert rájönnek a gyengeségemre és élősködnek rajtam..legalábbis akarnak, de hála égnek azért fejlődöm és kezdem felismerni, igaz jó későn, hát legközelebb már szerintem hamarabb rájövök, jó kis tapasztalat volt.
2016. aug. 15. 08:50
 15/19 Szergej55 ***** válasza:
100%
Sokan azért vonzódnak a bunkókhoz, mert tévesen azt gondolják férfiasnak, egy bunkó nyilván határozottabb, mint egy visszahúzódó, csöndes valaki, de ez ennyiben ki is merül általában, lehet, hogy a határozottság is csak felvett valami, egy látszat, ami mögött nincs magabiztosság (az esetek többségében nincs is). Helyesen tetted, hogy megszakítottad vele a kapcsolatot, aki normális, az nem akar elnyomni téged!
2016. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne megértenünk nekünk nőknek (legalább is a többségnek), hogy a szakítás nem egy új fejezet a kapcsolatban, hanem a lezárás. A kommentjeidet olvasva pedig úgy gondolom, hogy ez a lezárás a legtöbb, amit a kapcsolatotok adhat neked.
2016. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Vangány,bunkó rosszfiúktól mit vársz? Ők megbízhatatlanok.Nekik hosszútvára nő nem kell, ugyanúgy, ahogy a könnyűvérűnek sem.
2016. aug. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szórakoztató pasi, jó a humora, feldob, tehát vannak vonzó tulajdonságai is. Szakítottam, de azóta már jelentkezett és jön tőle a sok szöveg, de nem fogok visszamenni hozzá, habár hiányzik is.
2016. aug. 17. 22:32
 19/19 Noren1989 ***** válasza:
A Benny Hill show is szórakoztató, egy darabig...
2016. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!