Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan akit elhagytak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit elhagytak és az illető aki szakított vele pár hét/hónap múlva felkereste hogy újra kezdjék? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 16:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én vagyok a nő.


Van rá remény, hogy visszajöjjön? Keresett már azóta?

2016. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
En irtam neki tegnap annyit, hogy remelem, jol van. Nem sokat beszelgettunk mert epp pecazott a haverokkal.
2016. szept. 7. 18:01
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évet együtt voltam a volt párommal, akit nagyon szerettem és mindent megtettem volna érte. Szép és jó volt a kapcsolatunk kb egy 11 hónap után teherbe estem, mert már nem akart védekezni mondván, hogy minek, de vigyázz rám. Hát sajnos egyből teherbeesés és mikor megtudta nem is gondolkozott és azt mondta, hogy vetessem el, mert még nem szeretne gyereket. Ahogy ezt mondta kihűlt belőlem a szerelem és a kötődés felé, mert én meg nem, akartam elvetetni, de muszály volt egyből intézkedtünk és befeküdtem a kórházba, ahol 2 napig voltam, ami között sokszor nem jött be hozzám. Nehéz volt és döntöttem, hogy szakítok vele ezútán. Egy hónap múlva, mikor már lassan de nehezen kezdtek begyógyulni a sebeim felkeresett, hogy hiányzom neki és adjak neki még egyesélyt, mivel szerettem még több heti gondolkozás után adtam esélyt egy ideig jó is volt. 2 hónap után éreztem, hogy valami nem stímmel és beállítottam hozzá, valamit titkolt és elöttem ment el tőle valaki, a közös képeket eltettem a fiókokba és minden olyan cuccot, ami az enyém volt betelt a pohár összepakoltam és elmentem. Még neki állt feljebb, hogy hogy merek csak úgy beállítani és, hogy nem mehetek sírva rohantam ki. Utána sokszor hívott keresett, lecseréltem a számomat és végleg elfelejtettem.
2016. szept. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnallak kedves utolso :( Remelem azota minden rendben.
2016. szept. 8. 10:11
 15/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Azóta minden rendben van egy párom, akit 11 éve ismerek és több mint egy éve együtt vagyunk. Ha az ember megtalálja azt, akivel együtt kell lennie az élet minden területén sikerül minden. Ugyhogy hajrá sok sikert!
2016. szept. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Orulok Neked :)

Hat mi azota beszelunk, es Vasarnap elmegyunk egy italra. Remelem tenyleg eljon :/

2016. szept. 9. 11:55
 17/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm aranyos vagy! De egyébként te a lány vagy ugye?
2016. szept. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
igen lany vagyok es 26 eves :)
2016. szept. 14. 19:53
 19/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Minden rendben azóta? sikerült beszélni vele és talizni?
2016. szept. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen :) elmentunk vacsorazni is. egesz jol ment, MEG EGYSZER at beszeltuk a problemakat. Oszinten szolva ez az elso alkalom, hogy megertettem mi az O gondja :D mert elotte leginkabb csak "semmi", "hagyjuk", "mindegy" ami egyertelmuen nem segitett es csak jobban felidegesitett.

Egyetertett, hogy MINDKETTONKNEK valtoznia kell egy ket dologban. Szoval ujra kezdtuk es remelem ez volt az utolso.

2016. szept. 20. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!