Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás én is az ex bosszúáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás én is az ex bosszúállósdi?

Figyelt kérdés

Nah röviden a story szakított velem barátnőm 2 év után igen rossz mondtam neki hogy beszéljünk utoljára a dolgokat meg normálisan.Az nap mikor beszéltünk Annyit mondtam neki hogy azt akarom hogy boldog legyen ha nem velem hát mással meg értem és vigyázzon magára.(Mind össze annyit akartam hogy békében el váljunk ne úgy hogy öljük egymást) Ő a szemembe röhögött és mondta hogy egy utolsó szar alak vagyok meg szánalmas csak azért is belém rugott még 1x...

Ma az iskolában vissza halodttam hogy azt hogy terjeszti ezeket a dolgokat a suliban is itt nekem is be telt a pohár eddig tartott a jó indulatom.

Meg mondtam neki hogy ha nem állítsa le magát vagy ha bármit is még 1x vissza hallok akkor az iskolát körbe plakátolom azzal a képpel amikor a farkamat szopja.

mondtam neki hogy nem érdekel már mit dumál le tiltottam facen is a faxba had idegeskedjen csak.. én normálisan akartam neki nem ment pont ezt akartam el kerülni de úgy látszik nem megy mit tegyek ?



2016. szept. 13. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél közömbös, akkor abbahagyja.
2016. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen képpel visszaélni és ezzel fenyegetőzni téged minősít. Te sem vagy jobb nála.
2016. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem vagyok jobb de én normálisan akartam most hagyjam azt hogy csak azért is belém rúg.
2016. szept. 13. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom egyikőtök sincs 18.

Egy ilyen kép birtoklása is bűncselekmény (pedofil tartalom), a készítése és a terjesztése is.

14 éves kortól büntethető vagy.

Hány év börtönt ér meg neked ez a mutatvány?

Van még kérdésed?

2016. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Hát ezt a tinibe kellett volna.
2016. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!