Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagynád a barátnődet, ha 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet, ha 5 év párkapcsolat után kiderülne, hogy évekkel ezelőtt prostituált volt, de már abbahagyta?

Figyelt kérdés
Azért csinálta, mert nagyon szegény volt és máshogy nem tudott megélni és nincsen nemi betegsége.

2016. szept. 15. 15:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
21%

Lehet hívni a pofont erős simogatásnak, de attól az még ütés marad!

Ne játssza már a mártírt!

Hazudott és kész. Ráadásul elég súlyos dologban, mert véleményem szerint joga van tudni az aktuális párjának, hogy milyen nővel fekszik le. Akiben pár száz farok megfordult és lehet nemi betegséggel is gazdagabb lett, nem csak pénzzel.

Ja és ne állítsuk már be úgy a prostiságot, mintha ez az egy lehetőség lenne arra, hogy valaki ne haljon éhen, mert kibebaszott szánalmas!

Ha pasi lennék, ilyen nőt úgy kihajítanék mint a macskát szarni!

2016. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó elmész te a francba, bezzeg ha lenne egy húdeszuperszasza nőd aki amúgy szarrá csalna, a fél város őt dugná ahhoz egy kumma szót nem szólnál. sőt szerintem otthon rejszolnál a gondolatra hogy épp a nődet tömi valaki (lehet lepontozni de tudom hogy sokan erre buknak).
2016. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
29%
össze se jöttem volna vele, ha nem ismertem volna a múltját.
2016. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
19%
12-es, még jó hogy lány vagyok, de nem baj...
2016. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
18%
12-es, te hány éves vagy? Nem több 12-nél, ugye? Mert te már csak tudod!
2016. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán zavarna. Ő, legalább tudta mit csinál, nem úgy mint sok szende nő, akiről tudom, mindenkivel, akinek lóg valami a lába között. Ők sem számolnak be, itt-ott, mi történt 1-1 parkolóba, buliba.
2016. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%
Látván azt, hogy milyen árak vannak az ingatlanpiacon + a nők jogait házasság után, egyik nőt sem ítélek el, hogy milyen munkából szedte össze magát pénzügyileg. 28L
2016. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

Se azt,hogy prostituált volt nem tudnám megbocsájtani,de azt,hogy ezt 5 éven át titkolta, még kevésbé,az eltitkolás gázabb,az pedig,hogy szegény volt és nem volt más választás....hát nem, kifogás, én is voltam szegény, elmentem dolgozni vendéglátásba hétfőtől-vasárnapig reggeltől estig, igen nagyon kemény idők voltak,de azóta saját vállalkozásom van, saját autóm és lassan kivan fizetve a lakásom, van még kérdés ?


24/F

2016. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
fontos, hogy derül ki. és hogyan reagál.
2016. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem hagynám el ha szeretem. Márpedig ha 5 évig együttvagyok valakivel, akkor szeretem.


Nyilván nem örülnék neki, de engem a múlt nem érdekel. Nekem is voltak hülyeségeim, ahogy mindenkinek, és nem kell mindent elmondani a múltról.

2016. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!