Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám végre túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre túltenni magam Rajta? Ő hogyan csinálja, hogy nem szenved?

Figyelt kérdés

Néhány hete ért véget egy komolyabb kapcsolatom, és életem első nagy szerelme volt Ő.

A nők biztosan jobban megértik, ha azt írom: hogy amolyan tipikus szőke herceg volt a pasi :)

Sajnos nem jöttünk ki jól egymással, hiába húztunk le együtt pár évet, nem csiszolódtunk egymáshoz, sok volt a vita...totál ellentét volt a jövőképünk is.

Sajnos elkezdtünk egy se veled-se nélküled szindrómát, és egyre nehezebb volt kilépni, mindig újrakezdtük. Ha Ő nem, mentem én. Ha nem én léptem, akkor keresett Ő.

Végül -mivel mindig előjöttek ugyanazon bajok-feladtuk.

Ez 2hete történt. AZóta nem beszélünk, kicsit flegmán viselkedett velem amikor utoljára beszéltünk, de láttam a szemében,hogy szerelmes még belém.

AZóta semmit sem tudok Róla.


De őrülten szenvedek, rettegek naponta,hogy mikor látom majd mással, egyre többet gondolok Rá, s gyomorgörcsöm van, feszült vagyok...szabályosan megmérgez a stressz és a bánat.

Ilyenkor próbálom kicserélni a gondolataimat. S inkább igyekszem a rossz dolgokra emlékezni, hogy miért NEM ment...de néha nem sikerül és marad a kínszenvedés és az hogy fáj...magam előtt látom az arcát, átölelném...megőrülök. Most is sírok, pedig a munkahelyemen ülök.


Eljárok otthonról, a barátaim segítenek, buli...csajos est..vásárlás...de otthon is lenni kell. Persze a családom is támogat, de megőrülök.

nagyon szenvedek, megöl a bánat, hiába minden sgítség nagyon szenvedek.

Sokszor szakítottam már, de ilyet...sosem éreztem.


Egyre többet gondolok Rá.

És mellette csak azon kattogok,hogy Ő lehet már ismerkedik...pedig2hete még engem csókolt, rám nézett szerelmesen...de lemondott rólam.


Hihetetlen,hogy mivel nem keres...nem is gondol rám...?

Hogy lehetséges ez? Hogy csak nekem fáj ennyire, s neki könnyű?


2016. okt. 7. 12:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam par kerdesedet, hallod te nagyon abszurd vagy. Olyan dolgokat komplikalsz, talalsz kk, fujsz fel h egy komplett filmet lehetne forgatni belole es jol is szorakoznank. En nem egyszer felrohogtem, h ennyire hulye vki nem lehet. Mikor a pasid taknyos zsepijet szagolgattad, meg nem ertetted, h miert sertodott meg,h mar ezerszer elmondta, h nincs senkije,de te nem hagytad. Es az az erdekes, h rank sem hallgatsz, egy eve mondja mindenki h menj el pszichologushoz, de csak hajtogatod az osszeeskuveselneletidet. Kislany, te mentalisan beteg vagy
2016. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ugy lehetseges, hogy a szerencsetlen faszinak, akit mar vagy 10 kerdes ota gyotorsz, nem maradtak idegei, amivel meg tudna idegesseget vagy banatot erezni - hala neked es a kitarto gyotrelmednek, amit te parkapcsolatbak nevezel. Mi probaltuk neked elmondani, hogy igy lesz. Probaltuk elmondani, hogy epp teszed tonkre a sajat kapcsolatodat, es pontosan igy is lett, es pontosam ezert nem fog itt most teged sajnalni, mert tokeletesen megerdemled amit kaptal. Ideje lenne rendet raknod a fejedben, hogy ne szenvedes legyen a veled valo parkapcsolat.
2016. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
9-es az én pàrom is kibirta hogy féltékenykedtem stb de ahhoz ugy is kell viselkednie az egyik félnek hogy a màsik ne féltékenykedjen ennek semmi köze nincs a kombinalashoz .Pl.ha a pasi flörtöl a pàrja szemelàttàra egy màsik nővel akkor puszilgassa körbe a pasi csaja na me viccelj màr de okos vagy !Az én pàrom viszont vàltoztatott is mert szeret ez ilyen egyszerű ha egy pasi igy viselkedik az nem szerelmes !
2016. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!