Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám végre túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre túltenni magam Rajta? Ő hogyan csinálja, hogy nem szenved?

Figyelt kérdés

Néhány hete ért véget egy komolyabb kapcsolatom, és életem első nagy szerelme volt Ő.

A nők biztosan jobban megértik, ha azt írom: hogy amolyan tipikus szőke herceg volt a pasi :)

Sajnos nem jöttünk ki jól egymással, hiába húztunk le együtt pár évet, nem csiszolódtunk egymáshoz, sok volt a vita...totál ellentét volt a jövőképünk is.

Sajnos elkezdtünk egy se veled-se nélküled szindrómát, és egyre nehezebb volt kilépni, mindig újrakezdtük. Ha Ő nem, mentem én. Ha nem én léptem, akkor keresett Ő.

Végül -mivel mindig előjöttek ugyanazon bajok-feladtuk.

Ez 2hete történt. AZóta nem beszélünk, kicsit flegmán viselkedett velem amikor utoljára beszéltünk, de láttam a szemében,hogy szerelmes még belém.

AZóta semmit sem tudok Róla.


De őrülten szenvedek, rettegek naponta,hogy mikor látom majd mással, egyre többet gondolok Rá, s gyomorgörcsöm van, feszült vagyok...szabályosan megmérgez a stressz és a bánat.

Ilyenkor próbálom kicserélni a gondolataimat. S inkább igyekszem a rossz dolgokra emlékezni, hogy miért NEM ment...de néha nem sikerül és marad a kínszenvedés és az hogy fáj...magam előtt látom az arcát, átölelném...megőrülök. Most is sírok, pedig a munkahelyemen ülök.


Eljárok otthonról, a barátaim segítenek, buli...csajos est..vásárlás...de otthon is lenni kell. Persze a családom is támogat, de megőrülök.

nagyon szenvedek, megöl a bánat, hiába minden sgítség nagyon szenvedek.

Sokszor szakítottam már, de ilyet...sosem éreztem.


Egyre többet gondolok Rá.

És mellette csak azon kattogok,hogy Ő lehet már ismerkedik...pedig2hete még engem csókolt, rám nézett szerelmesen...de lemondott rólam.


Hihetetlen,hogy mivel nem keres...nem is gondol rám...?

Hogy lehetséges ez? Hogy csak nekem fáj ennyire, s neki könnyű?


2016. okt. 7. 12:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Tanulgassál:


[link]

2016. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%

"De őrülten szenvedek, rettegek naponta,hogy mikor látom majd mással, egyre többet gondolok Rá, s gyomorgörcsöm van, feszült vagyok...szabályosan megmérgez a stressz és a bánat."


Maximálisan megérdemled!! Remélem még jó hosszú ideig szenvedsz, hátha ebből végre tanulsz, ha már semmi másból sem! Te cseszted el az egész kapcsolatot, csak magadra vethetsz.

2016. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

utolsó:

az egy dolog,hogy leírod a saját véleményedet-ezt köszönöm


De azt undorítónak tartom,hogy ismeretlenül rosszat kívánsz nekem, s szabályosan elátkozol.

MIért kívánod azt nekem,hogy szenvedjek?

Az életben olyan sokat hibázik az ember, én is hibáztam, és igazán sajnos EBBEN :(

Szenvedek eléggé, kösözönöm.

Nem ismersz... vajon ha szembe állnál velem ugyanezt bele mondanád személyesen is a képembe?

Hisz lehet olykor látsz valahol...lehet én szolgállak ki a boltban, vagy bárhol...kedves vagy velem, mégsem hinnéd hogy pont ÉN vagyok a kérdés kiírója.

2016. okt. 7. 13:16
 14/23 anonim ***** válasza:

Sokadszor olvasok tőled hasonló kérdést és már írtam, de most is csak ismételni tudom magam:


Ez már nem a ti utatok, sajnos bele kell törődnöd és tovább lépni.

2016. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
valaki belinkelni az előző kérdéseket?
2016. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

minden kérdésem alá linkelgetitek az előzőeket.

Mire jó ez?


Naponta több száz idiótább kérdést tesznek fel ide, azzal miért nem gúnyolódtok ennyit?


Minek kell bármit ide mindig bemásolni?

Feltettem egy kérdést, mint bárki más!

Nem üti a szabályzatot semmiben. Akkor??

2016. okt. 7. 13:31
 17/23 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.


Mivel pontosan egy ugyanilyen hulladék selejt, mint te, tette tönkre sok-sok évem és ugyanilyenek keserítették meg rengeteg más szerettemnek és ismerősömnek az életét is, ezért igen, a lehető emberi legtöbb szenvedést kívánom a fajtádnak, a kérdéseid alapján pedig különösen neked! Ezt bármikor a képedbe mondanám, ha ismernélek, nem érdekel, ki vagy.


Te nem hibáztál, te szándékosan csináltad ki a faszit, ara a végtelenül korlátolt ostoba fejedre egyetlen darab normális érv nem hatott, egyetlen tanácsot sem fogadtál meg, inkább a saját szorongásodat és elmebetegségedet vetítetted ki rá valakire. Pontosan ezért ez már messze nem a hiba kategória, te pedig messze nem érdemelsz SEMMIT. Pláne nem érdemelsz további tanácsokat vagy sajnálatot, ezért is linkeljük a korábbi kérdéseket, mielőtt valami szerencsétlen ember az előzmények hiányában véletlenül megsajnál fordít rád bármennyi figyelmet.


Korábbi kérdésekre pár példa:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..

2016. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz! Nincs értelme ennyi kérdést kiírnod a témában.
2016. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%
Az is lehet, hogy a kérdező egy egyszerű attention whore.
2016. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Amugy mekkroa kamus vagy mar? Az elmult fel evben voltal mar 22-tol 24 evesig minden, csak a pasid marad kb mindig 30. Masreszt egyszer azt irod h fel eve vagytok egyutt, fel evvel azelott, meg h 2. Valoszinuleg amugy is van vmi agybajod
2016. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!