Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha úgy szakítasz valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy szakítasz valakivel, hogy azt érzed, hogy egyszerűen nem illetek össze, de a fizikai vonzódás iszonyatos, akkor le lehet ezt zárni? 20/L

Figyelt kérdés
Továbbra is heti szinten látjátok egymást, jóban maradtatok, beszéltek, stb.. létezik, hogy a fizikai vonzódást kizárd az agyadból, és úgy nézz a másikra, mint egy barátra, és ne akarj már tőle semmit?
2016. okt. 19. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, elvégre a többséget a feje irányítja, nem az alteste.

Pont úgy, mint amikor foglalt/elérhetetlen pasi tetszik, és tökéletesen tudod, hogy semmi nem lesz köztetek.

Itt sem lesz köztetek semmi más, csak szex. Ami arra jó, hogy ne legyen lehetőséged másik kapcsolatot kialakítani, ami esetleg működik is.

Ha nem muszáj, és nem tartanám ilyen esetben a kapcsolatot, és nem erőltetném ezt a nagy barátkozást. Sokkal könnyebb lezárni és továbblépni.

2016. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem érzelmi vonzódás is volt. De nem volt más választás, mint a szakítás.

Nem láttam utána többet, párszor beszéltünk neten és ennyi (de mindkettőnkben ott voltak az érzések.) Kb 1 évbe telt, mire le tudtam zárni magamban...

2016. okt. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lezárható simán. De sajnos, gyakori amit írsz, ahogy az ellkezőjét is (remek összeillés, borzasztó nagy vonzalomhiány) megéltem már és az talán még rosszabb is.
2016. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok, csak férfiként. :(

Most azt gondolom nem fog tudni működni a csak "barátság". Legalábbis részemről úgy néz ki nem. Nem fogok tudni nem hozzáérni. Lehetséges, hogy ez változni fog, de még elég friss(1 hónap) a szakítás. Majd kiderül. Nem volt hasonló dologban még tapasztalatom.

2016. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván le lehet zárni, ezt hívják önuralomnak. Ebben különbözünk a többi állattól, hogy képesek vagyunk nem pusztán ösztönlényként viselkedni, hanem tudunk uralkodni az érzéseinken - igaz, ezalól is van bőven kivétel. Mindenesetre a haverkodást hanyagolnám a helyedben, legalább egy darabig, amíg nem csillapodik le benned a dolog.
2016. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, és te szakítottál, vagy a lány?
2016. okt. 19. 14:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! :)
2016. okt. 19. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindketten éreztük, hogy nem fog menni. Végül ő mondta ki.
2016. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!