Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Mit csináljak, ha egyszerűen nem merek próbálkozni egy formás 14-15 éves lányál, peidg ők lennének hozzám valóak?

Figyelt kérdés
Inkárr ráhajtok egy nem vonzó formátlan, csúnya arúc lányra. Nem értem miért nem hiszem el, hogy lehet esélyem nekem is a szép, vonzó lányoknál, ronda fiúként. :(Amelyik csaj már sminkeli magát meg formás, divatos az öltözéke, kivillan a cici nem meere ráírni sem meg valahgoy úgy érzem semmi esélyem nála.

2013. júl. 28. 19:30
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha rondának tartod magad ne csodálkozz ezen! Hozzáállás kérdése! Ha te így állsz hozzá,akkor a külvilág sem fog másként hozzád! Ezek után nem csoda ha nem mersz próbálkozni szép lányoknál! Egyébként meg nincs ronda ember, mindenkiben van valami szép! ;)

15/l

2013. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van, csak nekem még az is ott van hogy nagy az elvárásom, szóval én kb. senkire se hajtok.

Igazából én csak annyit teszek hogy várok aztán talán megtetszek kicsit egy jó/szép arcú lánynak aki nekem is bejön aztán akkor talán lesz valami. 15f

2013. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!