Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy társaságban az exxel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társaságban az exxel, tapasztalatok, hogy milyen hatással van ez a továbbiakban? 24/L

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalata érdekelne, akik szakítottak, de békében váltak el, viszont továbbra is egy baráti társaságban maradtak. Vannak olyan, akik ezek után újra összejöttek, mert nem tudták elfelejteni egymást? Vagy esetleg átalakulnak barátokká? A vonzódás még mindig megvan, az az igazság. Azt nem tehetjük meg, hogy figyelmen kívül hagyjuk egymást, kedvesek és érdeklődőek vagyunk egymással továbbra is.
2016. okt. 22. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ex-szel...bakker, hogy lehet így írni 24 évesen?
2016. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindketten szinglik akkor nem látom akadályát. Bár nem véletlenül szakítottak...oka volt ami újra és újra előjöhet.
2016. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velem olyan volt, hogy szakítás után pár évvel kerültünk újra egy társaságba. mindkettőnknek volt/van kapcsolata, úgyhogy nem történt semmi, pozitívan semleges a viszonyunk azóta is.
2016. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is ilyenek voltunk. Borzasztó hiba lett volna összejönni újra, barátok maradtunk, aztán elmérgesedett a dolog, mostanában csak akkor beszélünk, ha nagyon muszáj. Igazság szerint azóta nem túl kommunikatív az exem, amióta összejöttem az azóta már férjemmel.

25N

2016. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be.


Persze, embere, és társasága válogatja, de általában egyrészt a társaság sem biztos, hogy képes megérteni, hogy nem haragban váltok el (gyakori, hogy kérés nélkül elkezdenek az emberek valakihez húzni), másrészt addig lehet ezt csinálni, amíg mindketten szinglik vagytok, de mikor egyikőtöknek összejön (vagy akár mindkettőtöknek), akkor nagyon fura érzés látni, ahogy másnak mondja ugyanazokat a kedves szavakat, hogy mással másként viselkedik bizonyos helyzetekben, míg rád kiakadt, amikor mást szeret


Lehet, hogy velem van a baj, de én inkább nem szeretnék még egyszer ilyen helyzetbe kerülni, ezzel együtt kívánom, hogy neked működjön!

2016. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yellowbanane1012 ***** válasza:
3,5 év után vége. Egy baráti kör. Folyton találkozunk, de mivel a szerelem egy legjobb barátsággá alakult, így egyáltalán nem kínos. Fontos nekem, nagyon jó ember, és nagyon szeretem. Azóta új szerelmem van, akivel már egy éve együtt vagyok. De ha békében váltatok el, miért ne lennétek képesek felnőttekként viselkedni egy társaságon belül?!
2016. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!