Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el az exem lélekben?

Figyelt kérdés
Sokszor annyira hiányzik hogy bele vagyok betegedve.

2016. okt. 29. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok énis és kb tanácstalan.Nem beszélek vele de ennek ellenére hiányzik.Szerintem csak úgy lehet elfelejteni ha valaki feledteti veled.
2016. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És úgy éreztem ő volt az igazi.Mert minden tulajdonság megvolt benne amit a másik nemben kerestem,ő a legjobb exem.:(
2016. okt. 29. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Lélekben csak más valaki tudja, ha tudja feledtetni. Egyedül sosem fogod tudni teljesen lezárni. Képmutatás bárki részéről, ha azt állítja, ez nagy magányában ment neki. Keresgélj...
2016. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Társkereső, legkönnyebb megoldás, és nem 2 napig kell próbálkozni én fél évig irogattam mindennap kb 3-5 olyan lányra aki nekem bejött mire kialakult egy kapcsom. Rengetegen nem írnak vissza, találkozol elutasításokkal, mindennel, de fél-1 év alatt még mindig jobb találni mint 10 év alatt... mellesleg napi fél órát se kell rászánnod, 1-2 dolgot megnézel a lányon és írsz egy egyszerü kezdőszöveget, ami ugyse nagyon érdekli mert csak a külső számít a társkeresőn.
2016. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. De azért köszi!:)
2016. okt. 30. 02:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert mi volt benne, ami egyedivé tette? Melyik megyébe való?
2016. okt. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lélekben úgy kell elengedni, hogy hívod a szellemirtókat:

https://www.youtube.com/watch?v=Fe93CLbHjxQ

2016. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!