Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Találkozás az exszel? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozás az exszel? Hogyan készüljek fel rá lelkileg? (hosszú)

Figyelt kérdés

Augusztus végén lett vége a kapcsolatunknak, mert nem tudott, nem akart felvállalni engem. Valójában nem is volt ez így kapcsolat, két évig teljes titokban voltunk együtt. Se barátok, se rokonok nem tudtak a létezésemről. Tudom, hogy egy idióta voltam, es tudom, hogy ezt nem kellett volna hagynom. Utólag könnyű okosnak lenni. Egészen jol viseltem a szakítást, egészen most októberig, mikoris kiderült, barátnője van. Felvállalt, mindenkinek bemutatott, hivatalos barátnője. Teljesen összetörtem. Egy hétig nem ettem, nem aludtam. Azóta próbálom magam helyre tenni, egész jol megy, ugy erzem. Csak a rosszra emlékezem, mindenhonnan tiltottam, megbeszéltem magammal, hogy ez nem az en hibám volt, hanem az ő fogyatékossága, es erkölcsileg messze felette állok. Ennél csak jobbat tartogathat nekem a jövő.


Igen am, de tegnap kaptam a hírt, munka kapcsán talalkoznunk kell. El kell kísérnem a főnökömet egy helyre, ahol ő is ott lesz. Nem mondhatok nemet. Eleve rosszul vagyok a gondolattól, hogy találkozni fogunk. De mi lesz, ha a barátnőjét is magával viszi? Es persze tartanom kell magam. Nem omolhatok össze, mert munka ügy. Hogyan vértezzem fel a lelkem? Hogyan viselkedjek? Nem akarom visszaszerezni. Nem akarok tőle semmit. Beszélni sem akarok vele. Volt mar valaki hasonló szituációban?


33/L



2016. nov. 11. 07:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jah, es majd elfelejtem. Nagyon koszonom, hogy írtatok, itt vagy privatban. Sokat segítettetek!
2016. nov. 15. 20:28
 12/12 anonim ***** válasza:
Király vagy, örülök!:)
2016. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!