Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hogyan kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom. De sajnos az idő folyamán lehullot nagyon lassan a rózsaszín köd és rájöttem , hogy nagyon nincsen jó személyisége és egyáltalán nem tetszik amilyen. Pont emiatt kiábrándultam belőle és ki is szerettem , de természetesen nem akartam bántani. Azt éreztem nem épülünk már ebből a kapcsolatból és sajnos ezért elkezdett érdekelni más is . amikor szakítottam vele , előtte 1 héttel megbeszéltük hogy mit kéne javítanunk a kapcsolatunkon , mert majdnem szakítottunk . tehát szakításkor elmondtam neki ezt az épülős dolgot és hogy azt érzem nem kéne folytatnunk. És a legrosszabbat , hogy fiatal vagyok és élnem kell még mielőtt készenállnék egy összeköltözésre ,ahogyan az terveztuk. Borzasztó volt , majdnem nem szakítottam csak elkezdett hozzámvágni olyanokat , hogy legyek már férfi és döntsem el mit akarok. Tehát végetvetettem. Ő nost nagyon szenved . iszik drogozik és nem akar egyedül lenni ezért az általam legjobban utált exével is keverészik. Kérdésem tehát , hogy hogyan kellett volna ezt csinalnom és most mit tegyek , hogy ő ne szenvedjen ennyire ?

2017. jan. 2. 05:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves toled, hogy aggodsz erte, de ugy csinaltad ahogy kellett.

Ha nem allsz keszen, ha kiszerettel belole, akkor az a jo, ha minel hamarabb pontot teszel a vegere. sokan elkovetik a hibat, hogy egyutt maradnak, probaljak foltozgatni a kapcsolatot, beesik egy-ket gyerek, aztan 10 ev mulva jonnek ra, hogy ezt nem igy kellett volna.


Sajnos nem tudsz semmit se tenni, hogy ne szenvedjen. Illetve csak annyit, hogy tunj el teljesen az eletebol, ne is keresd legalabb egy fel evig. Nem tudom, hogy hogy vagytok most, de ha erdeklodsz a hogylete felol, azt ugy is le lehet forditani, hogy meg mindig van eselye nalad.


Tul fogja elni.

2017. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lezártam . megkértem , hogy ne beszéljünk , hogy neki is könnyebb legyen .
2017. jan. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!