Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon emiatt sosem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon emiatt sosem fogok tudni tovább lépni?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 27, a legelső baratomat en hagytam ott szo nelkul, mert fiatal voltam, erzelmileg tapasztalatlan. Utanna jott egy nagy szerelem, aki csalt, jatszott, kihasznalt, szakitott, mindig visszatert, azota is folyton ezt kapom vissza az elettol, ha en valakit szeretek, elmenekul, majd visszater. Most megismertem egy sracot, akivel minden olyan gyorsan tortent, dejavu volt, mint het evvel ezelott a nagy szerelmemmel.Elrotottam a nagy langolasommal, tul gyorsan akartam mindent, bar o neki is fontos voltam, de nem tudunk tul surun tallakozni. Neki most vaaltozasok vanak az eleteben, nem akar komoly kapcsolatot, szakitott velem, anelkul hogy mgbeszelte volna. Tudom, hogy az ilyen utan nem kellene sirni, aki szonelkul lelép, de azt nem tudja, hogy terhes lettem az elso egyuttlet utan, nem hittem, hisz sose fordult ilyen velem elo. ez hozzasegitett az erzelmi ingadozasaimhoz, es amikor megtudtam, elekartam mondani, de sehogy sem jott ossze, hogy talalkozzunk. Komolyra akartam forditani a kapcsolatot, konyorogtem, hisztiztem, minden hibat elkovettem, amitol egy ferfi elmenekul. Bar mikor kerdezte, hogy szerelmes vagyoke, letagadtam. Most minden ejjel vele almodom, es csak az jar a fejemben mi lett volna ha. Ha elmondom, hogy szeretem , vagy pont ha hagyom o udvaroljon es nem en kovetelozodom, vagy ha tudna, hogy mi tortent. Voltam mar szorakozni, munkaba fordulok, de megiscsak ez jut eszembe, hog szerettem, terhes voltam, nem tudja. ha komoly kapcsolatban lettunk volna en szerettem volna vallalni es azt hiszem ezt sosem tudom elfelejteni es emiatt ot sem. 7 evnyi csalodottsag utan most erzem azt, hogy mar nem akarok senkit kozel engedni magamhoz, már atlatszo mindenki aki flortolni probal velem....Mindig ugy gondoltam minden okkal tortenik, nem ertem miert kellett teherbe esek, rajojjek hogy ezzel a ferfivel el tudnam kepzelni az eletem, erre o pikpak elhagyjon. Azt hiszem a baratai is befolyasoltak es hiaba irok nem valaszol.
2017. jan. 24. 12:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ne bízz ebben!

ne várd h visszatér.

ne mondj semmit neki.

mint írtam: dolgozd fel, addj időt magadnak! pont mikor egy szerettünket veszítjük el.

2017. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem, szerencsére nekem még nem volt, és ha nem lesz rá komoly egészségügyi indok, akkor nem is lesz. De el tudom képzelni milyen érzés lehet, pláne ha ennyire szeret(t)ed ezt a férfit.

Nekem furcsamód fiú ismerősöm van aki 7 év után sem tudta magát túltenni azon hogy az akkori barátnője elvetette a gyereket, néha tényleg nem tudom mi fáj neki jobban, a szakítás vagy a gyerek...

2017. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, hogy gondolja egy nő, hogy nem szól egy abortuszról. Innentől szerintem ezt nem tudod helyrerakni, ha vissza akarna menni se.
2017. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kolosszus22 ***** válasza:

Te nagyon naív vagy már ne is haragudj. Pörögsz itt egy olyan pasin aki nem akart és nem is akar tőled semmit. "Mi lett volna..ha így, meg úgy..." Elárulom semmi nem lett volna akkor sem ha máshogy döntesz! Aki veled akar lenni és téged akar, annál nincs olyan, hogy elrontottad a túl nagy lángolásoddal, stb. Nem, ha ő is így lett volna veled, akkor nem lett volna semmi gond és még mindig együtt vagytok, ha ezt ő adta neked be, hogy ezért volt akkor ez egy kamuduma volt a részéről!

Törődj bele, nem te rontottad el, egyszerűen neki nem te kellesz, ez van! Ezzel a túlkombinálással csak magadat gyötröd!

29F

2017. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kolosszus22: nem értem, hogy hiheted, hogy nem lehet elrontani kapcsolatokat. ha ez így lenne ahogy írod, akkor mindenki örökre együtt maradna.
2017. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kolosszus22 ***** válasza:

15-ös, Egy hosszú ideje tartó kapcsolatot el lehet rontani, amikor már túl van az ember a szerelmes, lángolós részen. Amikor már a 2 fél közös munkája és akarata kell, a kapcsolat fenntartásához.

Viszont nekem az jött le a kérdésből, hogy itt már a legelején annyi lett a dolognak, nem sokáig tartott. A csaj nagy lángolásban volt, első szex után teherbe esett. Fickónál meg nem alakultak ki ezek a dolgok, még azelőtt vége lett, hogy igazán kiismerték volna egymást. Szóval ez nem elrontva lett, hanem a srácból nem jöttek ki ugyanazok az érzelmek, nekem inkább így jön le a történet.

2017. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kolosszus22 ***** válasza:

"Komolyra akartam forditani a kapcsolatot, konyorogtem, hisztiztem"

Tehát a srác már eleve nem is akarta komolyan venni ezt az egészet, erről beszélek. Ha van aki már az elején immel-ámmal megy bele egy ilyenbe, annak annyira nem kell a másik. Szóval továbbra is tartom, hogy ha a kérdező a feje tetejére áll, ennek a csávónak akkor sem igazán kellett volna. Csak magának képzeli be, hogy ha így + meg úgy csinálta volna most más lenne minden. Túlságosan beleélte magát a kérdező abba amibe nem kellett volna.

2017. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon tevedsz! ez nem csak kaland volt, jol indult minden, o keresett, o akart. De amikor en beindultam, akkor nem neztem azt, hogy esetleg dolga van, en kerestem feszt. En is olyan vagyok, vagyok egy kapcsolatra, de ha o tette volna ezt, hogy folyton ir, vagy feltekenykedik, vagy hanytorgatta volna, hogy nincs idom ra es azt mondta volna, hogy legyunk komolyan egyutt en is elmenekultem volna. A dolgoknak van egy normalis lefolyasa, amikor szepen lassan alakul..de amikor valaki nagyo akar teged es nyomul, az ilyeszto meg akkoris ha kedveled a masikat.
2017. jan. 24. 16:14
 19/19 kolosszus22 ***** válasza:

Kérdező, használni biztos nem használt amit csináltál...de továbbra is azt mondom ne éld bele magad ebbe.

Heverom is nemrég szakított a csajával, nála is úgy volt h az elején ő kereste a csajt, meg ő akarta. Miután meg összejöttek már a csajszi akarta jobban, ott is hozzád hasonlóan túlpörgött a csajszi, ami már tény idegesítette a haveromat. Viszont igazából azt is bevallotta, hogy nem szerette a csajt, elvolt vele és ennyi, mert még akkor is az exét szerette. Gyötörheted magad azon, hogy te rontottad el, ha neked így jobb (bár nem hinném), de mernék rá fogadni, hogy ha nem csimpaszkodtál volna rá ennyire akkor is vége lett volna, max tovább húzzátok valamivel. Ezt sose fogod megtudni már. Max tanulj belőle és a következő pasidnál már ne akarj ennyire tapadni, ha a másik is ugyanúgy vágyik rád azt érezni fogod.

2017. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!