Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utána 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utána 2 és fél hónappal merjek neki írni?

Figyelt kérdés

Volt egy 2 és fél éves kapcsolatom, ami az én hisztim miatt ment tönkre. Behisztiztem, mikor beszélgettünk, utólag belátom és tudom, hogy borzalmasan felesleges volt, otromba voltam... Nem írt vissza, többé nem keresett. Ez történt 2 és fél hónapja, viszont én még mindig szeretem. Nagyon sokat gondolok rá és eszméletlenül hiányzik. Arra gondoltam, írok neki közösségi oldalon, de félek... Nagyon felidegesítettem legutóbb. Ti mit tennétek? Összeszednétek a bátorságotokat? Amúgy azt tudom, hogy nincs neki senkije...

Férfiak... ti túl tudjátok magatokat tenni idővel egy ilyen hisztin? Annyi minden kavarog a fejemben, remélem, azért érthető voltam. :)

L23


2017. febr. 6. 08:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem hónapokkal később jutott eszembe, hogy hiányzik. Szenvedek attól a perctől kezdve.
2017. febr. 6. 10:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.

De ne írjál bűnbánó regényeket arról mekkora hibát követtél el,mert ezzel a jövődet teszed tönkre.

Elég csak annyi, hogy nagyon hiányzol....ha a Srác is így gondolja felveszi a kapcsolatot, ha nem, akkor ez a hajó már elment.

A hibákat nem lehet meg nem történté tenni, de lehet belőle okulni, tapasztalatokat szerezni, ezáltal is érettebb Nő lesz belőled.

39F

2017. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj tőle bocsánatot.

Aztán ha látod,hogy vevő a társalgásra,akkor kérdezd meg,hogy lenne -e kedve találkozni,személyesen is átbeszélni a dolgokat.

2017. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Két és fél hónap? Hagyjuk már, szerintem azóta már rég túllépett rajtad, én legalábbis ennyi idő után már semmit nem akartam az extől, sőt, örültem, hogy vége és normális életet élhetek.
2017. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!