Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, mennyi idővel egészséges belekezdeni egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt így nem lehet megmondani, meg sok mindentől függ, de mondjuk ha egy elég zűrös kapcsolatból lép ki valaki, utána mennyi idő kell neki, hogy "felépüljön" egy új kapcsolatra?
2017. febr. 23. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt tapasztalom, hogy zűrös bonyodalmas kapcsolatot sokkal nehezebb felejteni valamiért...

Szóval nehéz megmondani.

Függ a beállítottságodtól, a volt kapcsolat milyenségétől, mélységétől, együtt töltött időtől, van-e közös gyermek, mennyi közös élményetek volt, stb.

De azt úgyis érzi az ember magán hogy be tud-e lépni egy újabb kapcsolatba, vagy még nem kívánja a lelke.

Tény hogy csak akkor érdemes, amikor már érzed hogy teljesen felkészültél rá.

Ha máskor nem, hát a következő ismerkedés alkalmával úgyis érezni fogod.

Pl. több mint fél évvel szakítás után elkezdtem társkeresőzni, mert úgy éreztem, már menni fog és kell egy új társ.

Beszéltem is sokat egy kedves, szimpatikus lánnyal, tényleg semmi kivetnivaló nem volt rajta, nagyjából a közös témák, közös hullámhossz is megvolt. Aztán ő mondta hogy most már találkoznunk is kellene. Na ott éreztem 100%-osan hogy nem, még nem menne. Aztán meg is mondtam neki hogy ne haragudjon, de nem lenne tisztességes vele szemben, mert ezt meg ezt érzem. megértette, elbúcsúztunk, ennyi. Aztán töröltem is magam az ilyen oldalakról. majd egyszer...

2017. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4 éves kapcsolat után elkezdtem randizgatni kb 2 hétre szakítás után. (Azalatt a két hét alatt sem éreztem rosszul magam, fel sem fogtam teljesen, hogy vége.) Randik során jöttem rá, hogy ez csak áltatás, folyton a volt barátom keresem a másik emberben. Most egy hónap után tartok ott hogy megveszek a hiányától. Szerintem még kell egy pár hónap míg kész leszek nyitni más felé. :( 22n
2017. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyolcadiknak igaza van. Nők általában sokkal gyávábbak ilyen értelemben és gyakran addig maradnak egy sráccal amíg nem jön a következő... Lehet jönni a szexizmussal, de felesleges...ezt tények igazolják.
2017. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem hiányolja az exét, nem kesereg utána, nem a magány ellenszerét, stb. keresi, hanem nyitott valaki másra önmagáért is, meg az illetőért is. Dióhéjban.

Időtartamhoz ez nem köthető.

2017. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő, ahogy te is írtad. Ha már nem gondolsz rá nap mint nap, akkor talán pár hónap. nekem nem volt elég másfél év se. Most lehet adódik egy lehetőség hogy újra meghódítsam...29f
2017. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyban függ a kapcsolattól.

Nekem egy 5éves kapcsolatomnak lett vége majd 2hónapja. Beszélgetek egy lánnyal, találkozunk is, de elmondtam neki hogy mi van.

Idő kell amíg letisztulnak a dolgok, az ember rájön miben hibázott, mit kell majd másképp csinálnia...

Nekem sokkal könnyebb lett hogy beszélünk ezzel a lánnyal. Remélem alakul majd a dolog szépen.

Sodródni kell ilyenkor az árral.


Vannak akik évekig nem mennek bele kapcsolatba és itt keseregnek.

Kérdezem én: Így hogy a lehetőséget is megfosztja magától, meg kell sajnálni ezeket az embereket? Lehet már boldogok lennének ha nyitottak volna a világ felé, új kapcsolat felé.

Természetesen meg kell gyászolni egy kapcsolatot, de túlzásokba sem szabad esni.

Nekem ez a véleményem.

2017. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!