Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet izmosodni otthoni koszt...

Lehet izmosodni otthoni koszt mellett is vagy felesleges belekezdeni bármilyen sportba ha nincs lehetőségem egészséges kajákra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az otthoni kaja is jelenthet több húst, túrót, zabpelyhet, rizst, tojást. Nem tudjuk, hogy neked mi az otthoni. :)

Hazaviszem a proteint és az is otthoni lesz.

Na jó értem, hogy mit akarsz. Sz@r kajával is fejlődsz egy darabig.

2013. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy darabig igen, az hogy meddig genetikafüggő, van aki azzal is elég jól tud kinézni, de ritka. Viszont lassabb lesz a fejlődés az biztos.
2013. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért amennyire csak tudok próbálok jobb minőségű ételeket enni. Nálam ez úgy néz ki, hogy pl. sok gyümölcsöt, zöldséget eszek. Próbálok minél több fehérjét bevinni tojásból és húsból főként, kenyeret, cukrot kerülöm ahogy csak tudom. Szénhidrátokból is amikor tehetem leginkább rizst, barnarizst (barnát részesítem előnyben) vagy krumplit eszek. Tésztákból próbálok minél kevesebbet.

De nem tudok mit tenni, ha olyan fos kaja van, mint ma is: grízestészta.


Egyébként köszi a válaszokat!:)

2013. máj. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!