Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akarok de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok de nem akarom megbántani, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy én biszex vagyok, a mostani barátom elött csak lányokkal voltam. Kipróbálásként indult ez a kapcsolat, de belezúgtam és járni kezdtünk. Ő nagyon szerelmes belém, nálam viszont csak fellángolás volt, kitisztult a fejem, nem illünk össze, mást képzelünk el a jövőben (Ő külföldre akar költözni, én nem, ő sok gyereket akar, én max egyet, ő kutyás, én macskás stb..) ráadásul már mennék vissza a lányokhoz...

Tudom rettentően gyáva alak vagyok, de egyszerűen képtelen vagyok a szemébe mondani az igazságot, amúgy is van benne hajlam az öngyilkosságra (néha olyanokat mond hogy nem bírná elviselni ha elveszítene, meg hogy belehalna ha én nem lennék neki) és én tényleg nem akarom bántani őt, már 8 hónapja együtt vagyunk és ennyi idő után mit gondolhat ha kidobom?

Valószínüleg azt, hogy csak játszadoztam vele, de ez nem igaz, mert szerettem, csak elmúlt az érzés, nem ő az igazi, ennyi...de ezt egy öngyilkos hajlamú embernek elmondani lehetetlen....

Ti hogyan vetnétek véget egy ilyen kapcsolatnak?

20/L



2017. febr. 26. 00:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez az öngyilkosságra való hajlamosság elég túlzó kifejezés arra vonatkozóan, hogy azt mondja, hogy belehalna a elveszítene. Volt konkrét példa rá, hogy megpróbálkozott ilyesmivel? Nem olyan könnyű ám az öngyilkosság, mint ahogy egyesek dobálóznak a jelentésével.

Az én exem 5 évig hajtogatta, hogy belehal ha elveszít, mi lesz vele nélkülem, bármit megtenne értem, stb, aztán már másfél éve elhagytam, és köszöni szépen, csodálatosan éli a kis életét.

Szóval azt mondom neked, hogy leülsz vele, megmondod, hogy szép volt jó volt, de mégiscsak a lányok érdekelnek. Ezzel úgyse tud mit kezdeni, nem az ő hibája, nem tud megváltoztatni, el kell fogadnia. Nyilván sz.r lesz, ha szeret, de sokan túléltek már rosszabb szakítást is, szóval nincs mentség. Vess véget ennek.

26N

2017. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Még a kapcsolatunk 2.hónapjában is szétmentünk egy pár hétre, ugyanezen okokból, és akkor sajnáltatta meg elhagyta magát, olyanokat mondott hogy nincs értelme élnie, meg semmit se ér már az élete...
2017. febr. 28. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!