Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is úgy van ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is úgy van ahogy az exem mondja?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel már fél éve külön vagyunk (nem megcsalás vagy ilyenek miatt szakítottunk.) Ezalatt az idő alatt már pár hónapja nem beszéltünk és így jobb is volt, nagy nehezen sikerült továbblépnem. Tegnap viszont megkeresett, hogy beszéljünk. Azt mondta, hogy szerinte már eltelt elég idő, hogy megint tudjunk beszélni mert ő már nem érez semmi olyat, hogy újra össze akarna jönni vagy bármi. Én is egyetértettem, csak nem tartom annyiban jó ötletnek hogy akkor megint ugyanott lennénk mint a szakítás után, hogy megint rossz lenne nélküle és felélednének érzések. Szerintetek tényleg csak jóban akar lenni? Szerintem ez nagyon nem jó ötlet, viszont néha tényleg jó lenne beszélni vagy összefutni. Az a gáz, hogy még mindig érzek valamit, ha kicsit közelebb jön hozzám vagy érzem az illatát...Szerintetek?

2017. márc. 3. 11:49
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

"szerinte már eltelt elég idő, hogy megint tudjunk beszélni mert ő már nem érez semmi olyat, hogy újra össze akarna jönni vagy bármi. Én is egyetértettem..." -><- " Az a gáz, hogy még mindig érzek valamit"


1 bekezdésen belül ellentmondtál magadnak!

De az utolsó soraid miatt azt mondom, hogy NE! Saját magad szúrnád tökön vele. Újra elkezdődik az a mókuskerék amiből kiszálltatok.

2017. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig érzel iránta valamit, szerelmet, vágyat, bármit, akkor ne! Akkor csak fájni fog.
2017. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"még mindig érzek valamit, ha kicsit közelebb jön hozzám vagy érzem az illatát..."

.

Akkor ne létesíts vele semmilyen kapcsolatot!

2017. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek akar beszélgetni.Nem normális dolog a csaj részéről.Es ezt nőként írom.Nem kéne találkoznod vele egyáltalán
2017. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi értelme újra beszélni, ha minimum nem dugtok párat.
2017. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" ha minimum nem dugtok párat."

Az még csak rontana a helyzeten.

Tapasztaltam. Hasonló helyzetben voltam, x hónap után elkezdtünk beszélgetni "úgyis minden mindegy" alapon. Nem mondom, az a része nagyon jó volt, hogy őszintén ki tudtuk beszélni egymásnak a saját felismert hibáinkiat, meg hogy kinek mi esett rosszul anno.

De tény, hogy elkezdtek visszajönni a régi pozitív érzelmek is.

Meg "kicsit" belekaptunk a testiség témakörébe is :-)

Na, ez is csak rontott a helyzeten. Rövidesen ugyanott találtam magam érzelmileg mint szakítás után.

Hidd el, egy szakítás után éppen elég egyszer kimászni a gödörből.

A második- x-edik kimászás után már az életet is megutálod...

2017. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legalább Te eljutottál arra a szintre, hogy beszéltek. Nálam még az sincs. (Megbántottam, elég rendesen, amit viszont nagyon megbántam. Ő azóta másik pasival van, de én egy újra meghódításon gondolkoztam/gondolkozok. Sokat változtam, fejlődtem.) Írtam neki egy szép levelet, tele veresekkel, amit meg is könnyezett, utólag kiderült. Pár napja ráirtam, de csak annyit hogy ,,szia, mi újság". Azóta is várom a választ. Állítólag elég mély tüskét hagytam benne. :/ Én szeretnék személyesen bocsánatot kérni mindenért, még ha a tüskét kihúznám, tudom h a seb örökké megmarad. De sztem szóba sem akar állni velem. Így esélyem sincs. (az a furcsa, hogy azzal a baráti körrel jönne majd túrázni, akikkel én is szoktam menni. Akkor ez hogy van, mert hogy én is ott leszek?!) Néha nem értem a női logikát. 29f


A válasz a kérdésedre: Sztem amíg szinte teljesen nem érzel iránta semmit, addig ne beszélgessetek. Nagyon felkavaró lenne.

2017. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ő azóta másik pasival van, de én egy újra meghódításon gondolkoztam/gondolkozok"


Ha már van új kapcsolata, felesleges is minden próbálkozás Meg nem is túl szép dolog. Ő már túllépett, nem tudsz mit tenni. Persze az még ok hogy leírod az érzéseidet, bocsánatot kérsz, stb.

Még akkor is borzasztó nehéz újra kezdeni ha egyik félnek sincs senkije.

2017. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyedül van itthon, mert a pasija kiment külföldre lóvét keresni. össze akarnak költözni. Igen, szerintem is, itt már nem lehet mit tenni, csak az bánt, hogy bármit tehetek, nem akar velem szóba állni. :/ Pedig nem ugranék egyből a nyakába. Rokonok is mondják, akik ismerték, hogy ezt nagyon elszúrtam, de majd jön egy másik. ,,de ilyen nem lesz b+" . Ilyen nem is lesz az biztos, de a másikat is ugyan így , vagy jobban fogom szeretni. Nyugodjak meg azt javasolják.
2017. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:
Nem logikus a részéről előadott kiselőadás sem: Nem beszéltetek hónapok óta, de ő már túl van és nem is akar semmit, de azért a semmiből most megkeres h beszélgessetek? Minek? Ha tényleg nem akar semmit akkor mi a fenének erőltetni ezt a beszélgetősdit, barátkozósdit. Többet árt vele, mint használ. Szépen utasítsd vissza, hogy te nem szeretnél átmenni bratyizásba, csak ezért nem akarsz vele kapcsolatot tartani.
2017. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!