Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is úgy van ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is úgy van ahogy az exem mondja?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel már fél éve külön vagyunk (nem megcsalás vagy ilyenek miatt szakítottunk.) Ezalatt az idő alatt már pár hónapja nem beszéltünk és így jobb is volt, nagy nehezen sikerült továbblépnem. Tegnap viszont megkeresett, hogy beszéljünk. Azt mondta, hogy szerinte már eltelt elég idő, hogy megint tudjunk beszélni mert ő már nem érez semmi olyat, hogy újra össze akarna jönni vagy bármi. Én is egyetértettem, csak nem tartom annyiban jó ötletnek hogy akkor megint ugyanott lennénk mint a szakítás után, hogy megint rossz lenne nélküle és felélednének érzések. Szerintetek tényleg csak jóban akar lenni? Szerintem ez nagyon nem jó ötlet, viszont néha tényleg jó lenne beszélni vagy összefutni. Az a gáz, hogy még mindig érzek valamit, ha kicsit közelebb jön hozzám vagy érzem az illatát...Szerintetek?

2017. márc. 3. 11:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ő nem érez semmit de lehet remênykedik hàtha összejöttök !Mert minek akar veled beszélni talàlkozni ha ugy sem működött eddig akkor később sem fog!Te meg érzel vmit csak mégjobban szendvednél mert megbocsàjtassz majd neki engedel aztàn kb 1-2honapig dul a love utàna kezdődik minden előröl te meg mégjobban szendvedni fogsz!
2017. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!