Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges békében szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Lehetséges békében szakítani?

Figyelt kérdés

Én szeretném hinni hogy képes leszek akárkit elengedni anélkül hogy teljesen összetörnék. Most szeretek valakit, de tudom hogy valószínűleg nem fog örökké tartani, de remélem hogy amikor ő azt mondja menni akar(mivel magamról nem tudom elképzelni) akkor képes leszek annyit mondani neki hogy "Rendben ha így érzed akkor menj ha menned kell, szeretni foglak mindig és hiányozni fogsz, vigyázz magadra.


Szerinted te eltudnál így válni attól akit szeretsz és ő hozakodna elő vele hogy menni akar? Ha meg akarná magyarázni nekem hogy miért akkor nem is hallgatnám meg csak annyit mondanék, nem kell megindokolnod ha ennyire biztos vagy a döntésedben.

Ti kapcsolatban élők hogy látjátok ezt?

22/f


2017. márc. 30. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ez a partneredtől is függ. Gondold meg, ha valaki rád csapja az ajtót, akkor attól nehéz békésen elköszönni, hiába is szeretnél.
2017. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, csak nagyon ritka. Én örültem volna, ha így szakít velem a barátom és tisztelettel tudunk egymásra gondolni utána is. Azt még el tudom fogadni, ha nem szeret már, hiszen nem ő tehet róla és nem hibáztathatom érte. Sajna nekem nem adatott meg egy ilyen tisztességes szakítás, de ismerek olyat akinek igen. :D
2017. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben nem zaklatnám tovább, ez egy elég egyértelmű jelzés lenne részéről ha ezt tenné. Nyilván elkönyvelem hogy arra sem tart érdemesnek hogy a szemembe mondja. Tudom hogy fájna, de valahogyan azért szerinted mégis felülkerekednék rajta és nem csinálnék hülyeséget.
2017. márc. 30. 21:02
 4/13 A kérdező kommentje:
1.-nek ment
2017. márc. 30. 21:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,de ehhez mindkét fél részéről kell egy bizonyos szintű érzelmi intelligencia.Tehát ha kimondja valaki a végét,nem szidjuk,mint a bokrot,anyázássáal spékelve,hanem normális stílusban búcsút inteni a másiknak,még ha nehéz is.Erre kevés pasi képes,meg sajna csaj is.Sokak lerendezik egy sms-ben,mert nincs gerincük elmondani,hogy itt a vég.Vagy halogatják a találkákat.
2017. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek gyáva emberek, szerintem nem kell sok ész hozzá inkább bátorság és higgadt fej. Ez akkor lehet könnyebb ha feltételezem a páromról hogy ő is képes erre.
2017. márc. 30. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Közel 8 éves kapcsolatomnak lett úgy vége, hogy tisztességgel, egymást nem szapulva váltak el útjaink.
2017. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint van ilyen csak tényleg ritka.
2017. márc. 30. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Megcsalasos hazassag utan egy bucsucsok es elengedtem,valoperi targyalasokra egyutt mentunk be,utana kv.Azota is kapcsban vagyunk,lathatasok alkalmaval is mindig beulunk kavezni gyerekestul.Intelligencia kerdese,na meg h en megtanultam ha nem is megbocsatani, de felulemelkedni a multon.
2017. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!