Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges békében szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges békében szakítani?

Figyelt kérdés

Én szeretném hinni hogy képes leszek akárkit elengedni anélkül hogy teljesen összetörnék. Most szeretek valakit, de tudom hogy valószínűleg nem fog örökké tartani, de remélem hogy amikor ő azt mondja menni akar(mivel magamról nem tudom elképzelni) akkor képes leszek annyit mondani neki hogy "Rendben ha így érzed akkor menj ha menned kell, szeretni foglak mindig és hiányozni fogsz, vigyázz magadra.


Szerinted te eltudnál így válni attól akit szeretsz és ő hozakodna elő vele hogy menni akar? Ha meg akarná magyarázni nekem hogy miért akkor nem is hallgatnám meg csak annyit mondanék, nem kell megindokolnod ha ennyire biztos vagy a döntésedben.

Ti kapcsolatban élők hogy látjátok ezt?

22/f


2017. márc. 30. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi egyetlen hangos szó nélkül váltunk el a volt férjemmel. Lehet. Ha olyan emberrel vagy együtt akivel tisztelitek egymást, akkor hiába ér véget egy kapcsolat, kulturáltan fogtok bánni egymással. Persze ez egyfajta lelki érettséget is feltételez.
2017. márc. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet!


De ehhez sokmindennek passzolnia kell. Legfontosabb, hogy két érett gondolkodású ember legyen, akik a sérelmeiket képesek elengedni.

Harmadiknak nincs helye ilyenkor.

Szerintem egy ideig nagyon beszélgetni se kéne, hogy úgymond a leválást mindkét fél a maga tempójában fel tudja dolgozni.


De ez csak néhány eleme a "tökéletes szakitásnak". De nagyon sok tényezőn múlik.


Amint az egyik fél az egóját képtelen arrébb rakni, már nem lesz békés.

2017. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi is teljesen normálisan váltunk el egymástól. Semmi veszekedés vagy hangos szo..szeretjuk egymást de most ennek vege kellett legyen. Ez volt a helyes döntés. Sirtunk is mindd a ketten, nehéz nagyon is. De ha belegondolok tényleg ez igy jobb mint ha később jon ez ki es akkor mar nem ilyen szepen válunk el...
2017. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!