Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire vagytok jóban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok jóban az exetekkel és mennyire próbálkozik vagy próbálkoztok még nála?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vannak, akikkel jóban vagyunk, néha összefutunk, dumálunk. Nem próbálkozott be egyikünk se a másiknál, nem hiába lett vége.
2017. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kissé kilógom a sorból...:)

Szeretem. Fél éve szakítottunk, találkozgatunk azóta is, van csók, ölelés... de félek vele újra kapcsolatot kezdeni, viszont nem akarom elengedni. :( Olyan jó ember és olyan megmagyarázhatatlanul pozitív érzelmeket táplál belém...

2017. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel köszönő viszonyban vagyok, de semelyikkel nem akarok találkozni,mert abból csak a probléma lenne ha mellettem van a párom, ha nincs. Messziről köszönünk egymásnak és annyi.
2017. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Van akivel átlagos vagy inkább egész jó: ha találkozunk váltunk pár szót, felköszöntjük egymást, volt hogy szórakozás közben egy társaságba keveredtünk és haveri alapon elvoltunk.


Van egy aki megsértődött és letiltott mindenhonnan, vagy 2x láttam az utcán és levegőnek nézett én meg nem erőltettem a dolgot. (ez egy nagyon rövid kapcsolatocska volt, annyi idő alatt szinte szerelmes sem lesz az ember)


és most van egy friss szakításom ami még furcsa, sokáig kínoztuk egymást mert emberileg szeretjük a másikat de a kapcsolat nem megy. Itt két lehetőséget látok vagy haverok maradunk vagy teljesen megutáljuk a másikat.

2017. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az első exemmel távoltartásim van, mert kiderült, hogy pszichopata.....

A második hála az égnek csak muszájból köszönünk.

A harmadikkal beszélünk, barátsággal váltunk el.

A negyediket pedig épp visszahóditom :D Szeretem azt a majmot és nem engedem el soha soha soha :)))))


A többi 6 egyéjszakás pedig csak arra volt jó hogy megdugjon és dobtam őket :))) 31/L

2017. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ex mint házastárs gyerekkel, vagy csak mint partner?
2017. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amikor szakítottunk első nejemmel, egy hónap után újra összebújtunk. Együtt elvittük a közös gyerekeinket kirándulni, majd hazafelé bőrig áztunk. Mikor hazavittem őket, mindkét gyerek elaludt útközben. Segítettem felcipelni a csemetéket, majd ágyba tenni őket. Ex-nejem nagyon izgató volt a vizes ruhájában, még jobban egymásra hangolódtunk, miután levette. ;-) Nem bírtuk megállni és a zuhany alatt, majd az ágyban kötöttünk ki. Ott is aludtam.

Ennek ellenére nem lett folytatása a dolognak. Ez volt az utolsó együttlétünk.

Manapság fiatal felnőttek az exemmel közös két gyerek, volt nejemet nem láttam kb. 5 éve. Nem is hiányzik, hiszen válásunk óta már a hatodik élettársán van túl. (és úgy néz ki, mint egy ronda sztk-s takarítónő)

1,5 év után megtaláltam második nejem, akivel 13 éve boldog és minden tekintetben tartalmas házasságban élük két kis gyerekünkkel. A két nagy csemetémmel is jó a kapcsolatunk.


Többi ex-barátnő közül, van akivel tartom a kapcsolatot, de velük kizárólag baráti a viszony.

45F

2017. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!