Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell szakítani? (pontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szakítani? (pontosabb kérdés lent)

Figyelt kérdés

Tehát úgy beszéljem meg vele a találkozót, hogy figyelj mondani szeretnék valamit / beszélni kellene valamiről, vagy ha találkozunk akkor előhozom?

Ő volt az első párkapcsolatom, így semmi tapasztalatom nincs ilyen téren. A főbb indokok: már nem érzem úgy, hogy szeretném, rengeteget veszekedünk minden ok nélkül. Azt várja hogy megváltozzak, de én nem szeretnék. Ezen kívül szeretnék egyedül lenni most egy időre.


2017. ápr. 10. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
En egyszeruen megmondtam neki, amikor utoljara atjott hozzank. Leultettem, utana pedig mehetett a dolgara, mert a cuccait mar elotte osszeszedtem.
2017. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval a kérdésed az, hogy hogyan ágyazz meg ennek a dolognak. Akkor a legkevésbé kínos, ha megvárod a következő összezördülést és megmondod, hogy betelt a pohár. De a legegészségesebb az, ha nem halasztod és mondjuk az első verzióval felkészíted erre.
2017. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Valószínűleg veszekedésbe fog fúlni a dolog, de ezt szeretném elkerülni. Erre esetleg van valakinek tippje, vagy ez elkerülhetetlen hogy a másik ilyen formán fog védekezni?
2017. ápr. 10. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne készítsd elő a dolgot, mert akkor van rá esély, hogy mindenféle cáfolatokkal fog készülni, meg indokokkal, hogy miért te vagy a hibás/miért ne szakítsatok, mert akkor lesz ideje ilyeneket "kitervelni". Én egyszerűen elmondanám, amikor legközelebb találkozunk és le tudunk ketten ülni beszélgetni, nem írnék előtte olyanokat, hogy "beszélnünk kell".
2017. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3.:veszekedni csak akkor lehet, ha mind a két ember partner benne. Ha te nem akarsz veszekedni, nem emeled fel a hangod, újra meg újra, normális hangnemben elismétled, hogy te ezt le akarod zárni, az indokaidat már elmondtad és nem kezdesz neki magyarázkodni, akkor nem fog tudni veszekedni.
2017. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!