Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tovább? épp ésszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gofrey kérdése:

Hogyan tovább? épp ésszel fellehet ezt dolgozni?

Figyelt kérdés
2évig voltam együtt a párommal.aztán március 17én aztmondta hogy nem már nem szeret,én hülye ennek a jelét sem vettem észre mivel új életetakartunk kezdeni.A terv az volt,hogy csak mi ketten leköltözünk Szegedre és teremtünk magunknak egy élhetőbb életet.Sajnos feltünt hogy amíg én munkát és albérletet nézek addig ő a fürdőket,boldokat meg csomó olyan helyet nézeget ahol "pénzt lehetkölteni".valószínű hogy itt romlottel minden és elbasztam hogy szóvá tettem hogy először egyenesbe kell jönni és csak utána foglalkozni ezekkel.Mindenki azt mondja hogy nincs szükségem egy ilyen nőre,de rajtam kívül nem érzi senki sem a fájdalmat.nincs aki keressen,nincs aki erőt öntsön belém.most itt vagyok Szegeden egymagam,és nem szeretném de a feladáson jár az eszem.másrészt pedig nem nagyon hiszem el hogy lesz még 1 nő aki leállna velem.nem birom már ezt,alig eszem alig alszom,15 kilót fogytam mióta ez megtörtént.Valaki leírná hogyan tovább?
2017. ápr. 11. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, az én excsajom 10év után dobott ki, másnap két csajjal is vigasztalódtam, utána hónapokig hetente váltogattam a nőket, nekem akkor ez segitett valamennyire
2017. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A céltalan szex lenne a kiút?
2017. ápr. 11. 16:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A céltalan szex szart se ér, én csak rosszabbul éreztem tőle magam.
2017. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
"céltalan szex" Az meg mi????? Ha nem akarsz gyereket cinálni?
2017. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az idő majd segít. Addig szar lesz, de ez van.
2017. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Nyilván nem megoldás,de nekem segített, addig se agyaltam, élveztem a nőket, mindig mást :)
2017. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy azt mondod nincs senki, pedig magadnak mondig ott vagy. És az még érthető is, hogy mások nem tudnak a bajaiddal foglalkozni, vannak sajátjaik bőven! A te problémáidat csak te egyedül oldhatod meg!


Ajánlom: pszichológus segítsége (kórházban tudsz menni ingyenesre, esetleg ha van ott pszichológia szak, akkor felajánlhatod magad a hallgatóknak gyakorlati alanyként 😃)

Önismereti-önfejlesztő könyvek nekem segítettek.


Szükségletek-érzések világát kell megtalálnod :)

Azért, hogy mindig fel tudd ismerni a szükségleteidet, és hogy sose cselekedj azok ellen, mint ahogyan azt most teszed!


Érzéseinket szükségleteink váltják ki.

Ha valamiben kielégületlen vagy, azok negatív érzelmeket jelentenek. Persze ezeket is meg kell élnünk, de észre kell venni, hogy nem vezet sehova, és olyan dolgokat kell csinálni, ami segíti a szükségleteidet.


Végül a kulcs pedig:

Egyéni problémamegoldás!

2017. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad, nehogy már egy nő kelljen ahhoz, hogy életben maradj...
2017. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne okold magad...egy kapcsolat tonkremenetelehez szerintem ket ember kell.

Szep lassan kezdj el foglalkozni a sajat eleteddel,a sajat erzeseiddel.

A szavaidbol nekem az jon le,hogx az zavar leginkabb,hogx egyedul vagy,es h senki nem keress,nem mondhatod el próblmáid.


Probalj meg baratokat szerezni.Dolgozol,vagy suliba jarsz?

2017. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szegeden van pszichológia szak,úgy,hogy a helyedben felvenném ott 1-2 diákkal a kapcsolatot,talán tudnak segíteni,ahogy előttem javasolta valaki.


[link]


Ha van Facebookod,itt fel tudod venni mesterszakos pszichológiásokkal a kapcsolatot.Biztos,valaki szívesen segít.

2017. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!