Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szerettem benne ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettem benne ennyire? Miért nem tudom elengedni az emlékét?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 4 hónapja szakított a barátnőm velem mert neki "van más". Együtt is éltünk majdnem 1 évig.

Míg vele voltam, bár a családom támogatott, az igaz barátaim folyamatosan azt szajkózták, hogy nem értik mit szeretek benne, nem illik hozzám stb.

Akkor ezeket nem hittem el, bár a lelkem mélyén kicsit elgondolkoztam rajta.

A barátnőm nagyon visszahúzódó volt, viszont borzasztóan szerette kimutatni hogy szeret engem. Rengetegszer ölelt, puszilt, szorított magához, és ahogy a szemembe nézett..azt nem lehet megjátszani. (a szexuális életünk viszont lapos volt, tabit szedett, kb 2 hetente volt valami)

Sajnos én ezt nem mindig becsültem meg.

Az eltelt hónapok alatt voltak alkalmi-szex kapcsolataim. Azt hittem segít...de NEM! Hiába a szex, és a testi öröm...a lelkemet maximum arra a pár órára nyugtatja meg.

Számtalanszor könny csordul a szemembe miatta. Még mindig.

És én sem értem hogy mit szerettem benne ennyire.

Tovább szeretnék lépni, de mindig ott az emlékkép, ami bevillan stb. Hiába a futó kaland (ok).

Réges rég túl kellett volna lépjek rajta, de valami visszatart.

Mondjuk ez jellemző rám, az összes eddigi komoly kapcsolatomat nehezen tudtam lezárni.



2017. ápr. 12. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem tudom, miért szereted, nem voltam ott.

Azt viszont el tudom mondani, hogy azért nem tudtad még elengedni, mert bár alkalmi kapcsolataid voltak, még nem jött senki, aki iránt nagyobb érdeklődést tudtál volna mutatni. :)


21/L

2017. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt megbeszéltétek hogy miért lett vége?

Mert ha szakít veled és már van más akkor ott már a hátad mögött kavartak gy ideje.

2017. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen, valószínű hogy ez van a háttérben.

Viszont annyira hülye vagyok, hogy magam hibáztatom, hogy én "üldöztem" más karjaiba, és képtelen vagyok megbocsájtani saját magamnak...

2017. ápr. 12. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Számtalanszor könny csordul a szemembe miatta.

---

Szerintem, ami a szemed-BE csordul, az max izzadság lehet. Egyébként meg minek neked ő, ha úgyis megcsalod?

2017. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sosem csaltam meg.
2017. ápr. 14. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!