Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, lányok, fiúk?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy nagyon értelmes a kérdés, de máshogy nem lehet ezt megfogalmazni. 3,5 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, 2,5 éve élünk együtt, de vannak problémáink, amik már engem a halálba küldenek. Nagyon értetlen, lassú, néha csúnyán beszél velem, visszaosztva hetente maximum 1x ha szexelünk. Ezek 2 évig nem zavartak vagy fel se tűntek. Most már kifejezetten stresszes vagyok tőle, nincs hozzá már türelmem. A probléma, hogy abban a városban vagyok egyetemista, ahol lakunk, de az ő saját lakásában lakunk, szóval nem albérlet. Vettünk már egy pár dolgot együtt, meg van, ami csak az enyém, szóval ha szakítanánk, nem tudom pontosan hogy osztanánk el ezeket. Mostanában meg beszélek egy sráccal, akivel párszor találkoztam már, 2x elmentünk teázni (de nem volt semmi, meg nem is randinak tekintjük, abszolút), de olyat éreztem vele amit még soha. Boldog voltam, felszabadult, csodásan éreztem magam, és állandóan rá gondolok. Viszont míg a jelenlegi barátommal egy helyen lakunk, meg a szüleink is, akikhez hazajárunk, nincs köztünk távolság. Az utóbbi srác meg 45 km-re lakik attól a várostól, ahol most vagyok egyetemista, ahonnan meg a szüleim (én ezt tekintem az otthonomnak), onnan a 2 hely között összesen 150 km van. Nem tudom mit tegyek. Teljesen tanácstalan vagyok. A jelenlegi barátom már 2. évforduló óta mondja, hogy meg fog kérni, meg ilyenek, meg tervezgetünk, de nem látom konkrétan hogy történne bármi is. A jelenlegi barátom 30 éves lesz most májusban, a másik srác és köztem 1 év van.

2017. ápr. 22. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben tisztáznám magamban, hogy tényleg gond van e a jelenlegi párommal, vagy csak belehabarodtam az új pasiba, és most a jelenlegi minden apró hibáját felnagyítom, hogy meglegyen az indok a szakításra, és ne kelljen magam előtt szégyenkeznem, hogy milyen vagyok.
2017. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már korábban is fennálltak ezek az idegesítő dolgok. Tavaly októberben majdnem szakítottunk is.
2017. ápr. 22. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó, hát, ha egy kenyérpirító vagy egy tv tart vissza a szakítástól, az elég elgondolkodtató.

Ha már be akarsz fejezni egy kapcsolatot, akkor legyél kicsit tökösebb. Nagyon nem jófej dolog abban a hitben tartani valakit, hogy a jövőt tervezitek, közben meg csak kényelmi szempontok miatt nem hagytad még ott.

És ez független a másik pasitól. (Aki szintén nem olyan nagy szám, hogy érdemes legyen 150 kmnyi kényelmetleséget vállalni érte.)

2017. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor szakítottam az exbarátnőmmel, akkor kb 200 forintnyi holmit hagytam nála ott, és nem szóltam egy szót sem. Nála laktunk 3 évig, nem gondolom, hogy nyafognom kellett volna, hogy a komódot én vettem, a mikrót együtt vettük, etc.


De hagytam már ott cuccot szakításnál olyan nőnél is, akinek nem laktam a lakásában. Ennyire ne legyél már őrülten kicsinyes

2017. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"kb 200 forintnyi" = 200 ezer forintnyi
2017. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez tiszta sor, nem értem mi a probléma: Szakítasz a pasiddal, kiveszel egy albérletet.


Nálunk úgy volt szakításkor az osztozkodás, hogy az exem, aki ott maradt a házban a közösen vásárolt dolgainkkal, kifizette a felét. Ami csak az enyém volt, azt meg nyilván elhoztam.

A 45km az semmi, naponta 2x teszem meg, munkába oda-vissza. Elég fiatal lehetsz még, ha ez szempont...

2017. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!