Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bosszút állnátok valakin, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút állnátok valakin, aki bosszút állt rajtatok?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha azért is bosszút áll, hogy bosszút álltatok rajta, amiért bosszút állt?

2017. máj. 3. 10:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Az oviban elvetted más játékát, erre ő meghúzta a hajad és visszavette, ezért megint elveszed?


Ne légy már ilyen szerencsétlen!

2017. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"Az oviban elvetted más játékát, erre ő meghúzta a hajad és visszavette, ezért megint elveszed?"


Nem, most ideje hashajtót keverni az italába.

2017. máj. 3. 10:13
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem bazzmeg majd tűröm,hogy belém törölje mindenki a talpát nem!?

Vagy veled ha eljátsza valaki ,hogy nem adja meg a pénzed nem csinálsz semmit?

Ha híresztelnek rólad valamit ,tűröd,hogy rossz híred keltik?

Ha beleköktnek a csajodba az utcán akkor mondod neki tarsd oda a másik orcád is kicsim és meg ne védd magad mert a visszaütés mán bosszú .Hülye agyatlan zigóták

2017. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas, kicsinyes emberek fegyvere a bosszú, én soha nem süllyedtem idáig, így ilyen helyzetben sem tenném :)
2017. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
51%

Akkor kezet ráznék vele, hogy egyikünk kutya másikunk eb, és szerintem jól kijönnénk, amikor épp nem a másiknak teszünk keresztbe.

Ördögi páros lehetnénk!

2017. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok bosszúálló, soha nem is voltam.

Meggyőződésem (...és tapasztalatom) hogy mindenki visszakapja az élettől, amit a másik ellen vétkezett.

Én is, más is.

Valamiért ez így működik.

2017. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6: Vallásos vagy? Mert amit mondasz nem illik az ateista világképbe?
2017. máj. 3. 11:05
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

#7

Kedves 7-es, nem vagyok vallásos és hogy milyen világképbe illik a véleményem, azzal nem foglalkozom.

Nem tudok rá magyarázatot, de biztos már más is észrevette aki élt már egy jó darabot, hogy az élet olyan dolgokat képes produkálni, amikre nincs racionális magyarázat.

Amit írtam, azt példák sorával tudnám neked illusztrálni,- de nincs időm regényt írni,- minden vallástól függetlenül.

2017. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8: Ez mumus szintű mese, amit azért találtak ki, hogy ne rosszalkodjunk.
2017. máj. 3. 11:57
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Minden hosszú kapcsolatom úgy kezdődött, hogy az illető leányzó kapcsolata válságban volt én pedig (igaz nem így terveztem) udvaroltam tovább. Összejöttünk, kapcsolatban voltunk és amikor a mi kapcsolatunk volt válságban, akkor szintén jött egy udvarló akivel a lány lelépett. Lehet, hogy visszakaptam a sorstól, hogy befurakodtam harmadiknak egy kapcsolatba, de az is lehet, hogy a lányok nem voltak elég bátrak, hogy kilépjenek egy már megromlott kapcsolatból. Ki tudja...:)

30/f

2017. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!