Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bosszút állnátok valakin, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút állnátok valakin, aki bosszút állt rajtatok?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha azért is bosszút áll, hogy bosszút álltatok rajta, amiért bosszút állt?

2017. máj. 3. 10:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

8-as vagyok


Kérdező, nem értem miről beszélsz?

Milyen "mumus mese"?

Leírtam a saját életemben tapasztaltakat, akkor milyen meséről beszélsz?

Ehhh, ... úgy tűnik nem akarod megérteni amit mondok, ezért én kiszálltam, nem ragozok tovább semmit.

Ha te a bosszút preferálod, hát tedd azt!

2017. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én most tervezek egy bosszút végre hajtani,nem hagyom ,hogy röhögjön magába!!
2017. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Speciel én is azt tapasztaltam, hogy az élet tökéletesebb bosszúkat produkál, mint amiket te valaha is ki tudnál találni.

Elég ha hátradőlsz a fotelben és figyelsz!

2017. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ezt az élet rendezi.
2017. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek a 8-assal. A vallás amúgy is tiltja az ilyen bosszú állást, avagy rosszat kívánni másoknak.

A vallás úgy tekinti, szeresd felebarátaidat, és az ellenségeidet is.


Nem, csak egyszerűen tényleg létezik az, hogy ha valakinek rosszat teszel, ártasz, akkor azt valamilyen formában az ember visszakapja az életben.

2017. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Amit a 8. ír, arra van reális magyarázat, méghozzá az, hogy ha valaki rossz fát tesz a tűzre, előbb utóbb bosszút áll rajta valaki és ebben nincs semmiféle hókusz-pókusz.
2017. máj. 13. 17:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen mindenféleképpen bosszút állnék

ha azt látja hogy minden szemétséget elkövethet és semmi következménye akkor továbbra is el fog követni disznóságokat az aljas féregnyúlvány

Igenis helyre kell tenni az ilyeneket, majd rájön hogy szívózni másokkal káros az egészségére hosszútávon

Legkésőbb négy-öt szilánkos kartörés, esetleg gerinctörés után

Akik szerint ez szánalmas meg kicsinyes azok gyáva nyúlbéla kis giliszták, balekok akikkel mindent meg lehet tenni büntetlenül mert ők a bazinagy erkölcsi fölényükkel "okos enged" alapon úgyis hagyják, és majd azt hiszik, valami nagy földöntúli hatalom igazságot szolgáltat nekik :DDDDDDDD


Majd a Jóisten megbocsát. Én nem.

2018. jan. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is bosszút állnék, Kérdező. Nemcsak azért, hogy megtoroljam a sérelmeket, hanem hogy figyelmeztessem: nem áll mindenek felett, és nem tehet meg bárkivel azt, amit akar, mert úri kedve úgy diktálja. Ha a rossz embernek tesz keresztbe, akkor nagyon durván ráfaraghat.

Lehet itt erkölcsösködni meg a felsőbb hatalomra bízni az igazságtételt, meg is van az eredménye: nem véletlenül van ennyi törtető, nagyszájú, gátlástalan alak, aki bármit megtehet - az az oka, hogy a sok béketűrő ember csak nyeli nyeli a szart, nem áll ki az érdekeiért, és azt hiszik, ettől ők most fú de nagy győzelmet arattak.


Ha te nem állsz ki az érdekeidért, SENKI nem fog!!!

Igenis KELL a bosszú!

2018. szept. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem kérdés; én bosszút állnék

Nem hagynám annyiban a dolgot, nehogy már azt képzelje, hogy ő mindenek felett áll és bármit megtehet

Az ilyen legalja csökevények másból nem értenek úgyse csak a bosszúból

Ha megtorlod a rajtad esett sérelmet azzal jelzed hogy veled nem lehet csak úgy packázni, és hogy ha megüt valakit, az a valaki lehet visszaüt méghozzá erősebbet mint ő

A sok nyámnyila széplélek pedig aki fosik bosszút állni, azok meg egyszerűen életképtelenek

Ők az örök balekok, a lábtörlők akikbe bárki büntetlenül belerúghat, akik odatartják a hátsójukat bárkinek hogy "itt a seggem, bsszatok"


"Az oviban elvetted más játékát, erre ő meghúzta a hajad és visszavette, ezért megint elveszed?"


Ja tényleg, mennyivel felnőttesebb dolog árulkodni az óvónéninek ugye...


"Szánalmas, kicsinyes emberek fegyvere a bosszú, én soha nem süllyedtem idáig, így ilyen helyzetben sem tenném"


Aki meg nem áll bosszút az egy örökvesztes gyáva kis kukac akibe bárki beletörölheti a szaros csizmáját


"Meggyőződésem (...és tapasztalatom) hogy mindenki visszakapja az élettől, amit a másik ellen vétkezett."


Aha, és hol van ez garantálva? Ja hogy sehol?

Amúgymeg szerinted ha az élettől kapja vissza, mit nem fog belőle? Úgy van, TANULNI!

Egyedül a bosszú lehet hatásos módszer


"Amit írtam, azt példák sorával tudnám neked illusztrálni,- de nincs időm regényt írni,- minden vallástól függetlenül."


Aha és akad a példáid között akárcsak egy is, ahol az illető tanult volna a dologból?

Kötve hiszem


"Ehhh, ... úgy tűnik nem akarod megérteni amit mondok, ezért én kiszálltam, nem ragozok tovább semmit.

Ha te a bosszút preferálod, hát tedd azt!"


Semmi értelmeset nem írtál, csak elpöfögtettél egy közhelyet a vakvilágba, hogy majd az élettől visszakapja

És ez mennyiben kárpótolja a Kérdezőt?

Ki garantálja hogy az élettől visszakapja a rosszat amit másnak okozott?

Honnét veszed hogy ezekután megtanulja a leckét?

Miért van olyan érzésem hogy ezekre a kérdésekre sohanapjáig se jön válasz...


"Speciel én is azt tapasztaltam, hogy az élet tökéletesebb bosszúkat produkál, mint amiket te valaha is ki tudnál találni."


Na már megint egy ilyen "majd visszakapja az élettől" Pauló Coelhós bölcselkedő...

Kisapám, tegyük fel, hogy visszakapja...és azzal mi oldódott meg? Semmi


"Szerintem ezt az élet rendezi."


Szerinted aha

Te is ugyanolyan vagy mint a többi világ idiótája aki azt hiszi, a végén úgyis minden jóra fordul


"A vallás amúgy is tiltja az ilyen bosszú állást, avagy rosszat kívánni másoknak."


Tiltja a francokat, hittanórán okostelefonon játszottál ezekszerint


"Nem, csak egyszerűen tényleg létezik az, hogy ha valakinek rosszat teszel, ártasz, akkor azt valamilyen formában az ember visszakapja az életben."


Ja persze, azért vannak biztos a legnagyobb szemétládák a legnagyobb pozíciókban

Mert az élet ilyen igazságos ugye...

A nyamvadt közhelyeiddel menj a tudodhova, kispajtás

2019. szept. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!